Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z funboxem.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Problem z funboxem.

Witam.Mój problem wygląda następująco.Zostałem posiadaczem funBox 2.0 z opcją do 80 Mb.Router Sagemcom CS 50001 działa na jedynym i drugim komputerze.W tym rzecz że jeden to laptop z wbudowanym wi fi a drugi mój to stacjonarny z dokupionym adapterem D linka Wireless AC600 Dual Band.Na laptopie wszystko ładnie chodzi ale niestety na tym stacjonarnym z adapterem łączność jest ograniczona i internet jest wolniejszy.Zresztą sama strona orange pokazuje tak jakby mnie nie widziala(przez co nie mam dostępu do ustawień rutera) a internet o dziwo działa(screen 1).Na drugim dołączam screen z lapka który mnie już widzi !( nr 2).Wina adaptera?Proszę o pomoc

 

11

 

22

 

 

 

4 ODPOW. 4

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 81
  • 4

Problem z funboxem.

Kolego albo nas wkręcasz albo się podłączyłeś sąsiadowi do FunBoxa Emotikon: LOL

Rzuć screenem z parametrów połączenia VDSL

Anonim

Nie dotyczy

Problem z funboxem.

Zrób reset routera do ustawień fabrycznych - podaj jeszcze raz swoje dane logowania - login i hasło i może rozwiąże to Twój problem. Ale tak jak pisze @bez_nazwy coś chyba przekombinowałeś.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Problem z funboxem.

@Piotralien  a może stacjonarny masz podłączony do sieci "darmowe orange wifi" tyle że nie zalogowany... wtedy niby sieć się widzi, ale "śmigać" po necie się nie da dopóki nie zestawisz połączenia na dane zarejestrowanego użytkownika usługi darmowego orange wifi... Jeśli tak, to poczytaj opis tej usługi.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Problem z funboxem.

Jest przełom.Strona ogrange już mnie widzi ale nadal jestem niedostępny(chodzi mi głownie o sieć bittorrent).Próbowałem już reset ustwień fabrycznych niestety bez skutku ,darmowe orange to też nie to.Wrzucam screen z DSL. PS do sąsiada też się nie podłączyłem 😉

 

Clipboard01.jpg