Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 29, Specjalista
  • 1534
  • 1407
  • 86

TP-LINK MC200CM + ASUS RT-AC66U

@Error404PL Daj w PS4 ustawienia automatyczne sieci. MTU też jest niepoprawne.

Do tego zresetuj ustawienia sieciowe. Mogę zaręczyć, że po takim przekierowaniu port powinien być otwarty.

Jeżeli moja odpowiedź była dla Ciebie pomocna, oznacz post jako rozwiązanie lub daj lajka Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 16, Komentator
  • 8
  • 4
  • 1

ok panowie dzisiaj odebrałem świeżynkę ONT od Orange więc teraz czas zakupić nowy router więc chyba temat staje się nieaktualny. Pozdrawiam

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 31, Ekspert
  • 2157
  • 1955
  • 95

@Error404PL  dziwnie kończysz "Temat", to co zaznaczyłeś to nie rozwiązanie, @BORAX  pisał jak co ustawić, tak na koniec, po zakupie routera znowu założysz temat, warto ten kończyć i w takim stylu?

Poziom 16, Komentator
  • 8
  • 4
  • 1

[ Edytowane ]

OK panowie kupiłem i dzisiaj podłączyłem router Netgear Nighthawk Pro-Gaming XR500

https://www.netgear.pl/npg/xr500/ i nawet nie przekierowywałem portów ustawiłem DHCP i DMZ włączyłem UPnP i odpaliłem Dall of Duty i porty otwarte! czyli ten obsrany FunBox3 wszystko blokuje! to tak na zakończenie tematu.

a i ustawienia w PS4 mam manualne tak jak na załączonych obrazkach wcześniej więc nie wina ustawień konsoli była jak widzicie przyczyną

Pozdrawiam i mimo wszystko dziękuję za chęć udzielenia pomocy Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 29, Specjalista
  • 1534
  • 1407
  • 86

@Error404PL  Ponieważ UPnP ma za zadanie odblokowywać porty w zależności od potrzeb aplikacji. Stąd porty masz otwarte.

Jeżeli moja odpowiedź była dla Ciebie pomocna, oznacz post jako rozwiązanie lub daj lajka Emotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Highlighted
Poziom 16, Komentator
  • 8
  • 4
  • 1

Spoko wiem ale na FunBoxie3. 0 też to miałem włączone i nie działało.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 29, Specjalista
  • 1534
  • 1407
  • 86

[ Edytowane ]

@Error404PL  Może coś miałeś zepsute w konfiguracji Funboxa 3.0.

Opcja UPnP u mnie działa na komputerze Mac.

Zrzut ekranu 2019-08-11 o 15.31.05.pngZielony status połączenie oznacza to, że port jest otwarty i możliwa jest konfiguracja dwukierunkowa.
Gdy wyłączę aplikację, to wpisy reguł UPnP znikają.

P.S. Pobierałem plik ubuntu z oficjalnej strony.

0 Lubię to
Odpowiedz