Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Swiatłowód, małe prędkości

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12954
  • 53214
  • 617

Swiatłowód, małe prędkości

@Anonim  na karcie osiągnie ale nie na 2,4 GHz. Nie przy połączonych częstotliwościach. Odbiorniki wedle algorytmu wybierają przeważnie sieć o większym poziomie nadawanej/odbieranej mocy. Tylko te z obsługą SMART i czasem Mac-i negocjują większą prędkość na 5-ce

Anonim

Nie dotyczy

Swiatłowód, małe prędkości

@agat13  nawet jak osiągnie 140Mb/s to jest dobry wynik dla 2,4GHz, na 5GHz można wyciągnąć na N 300Mb/s, karta sieciowa wi-fi w PC jest łatwa do wymiany, ale jak podmieniać to na lepszą z AC i 5GHz wykorzystać 😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12954
  • 53214
  • 617

Swiatłowód, małe prędkości

@Anonim robiłem testy i na 2,4 przy N nie wyciągniesz więcej niż 70Mb/sek. Przynajmniej ja się nie spotkałem...

Kartę w laptopie wymienisz pod warunkiem, że płyta główna obsłuży i hard i soft, ale jak dołożysz dodatkowe anteny??

Anonim

Nie dotyczy

Swiatłowód, małe prędkości

1.jpg2.jpg2,4GHz i N musi wyciągnąć 140Mb/s, chyba że kiepska karta to 70Mb/s, Dell na N i 5GHz wyciska 300Mb/s, jak wskoczę na 2,4GHz to już tylko 140Mb/s mam, wyciskam z tej starej karty wi-fi max 😉

Antenę w Laptopie mam jedną i bez problemów podmieniłem kartę wi-fi, ta co była fabrycznie, to tylko 2,4Ghz miała i max dla N miała 70Mb/s, więc jak się chce to się da, oprogramowanie mam od Intel, ba tylko takie karty wi-fi preferuję do Laptopów.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12954
  • 53214
  • 617

Swiatłowód, małe prędkości

@Anonim  pokazujesz matematyczne wyliczenia w teorii, a ja mówię o praktyce i speedtestach, o co idzie właśnie postodawca...Rzeczywiste osiągi są niestety inne...