Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sieć gościa na FunBox 6 ???

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 9
  • 0

Sieć gościa na FunBox 6 ???

Witam,

Zapragnąłęm mieć sieć gościa w moim domu. Miałem światłowód ORANGE z FunBox 3. Na czacie w portalu ORANGE reprezentant firmy oświadczył mi, że będzie to możliwe po wymianie FB 3 na FB 6. Mam na tę okoliczność zrzut ekranowy. Za 4,99 PLN miesięcznie wydzierżawilem FB 6. Dzisaj dotarł kurierem. W panelu administracyjnym o sieci gościa cichutko. Następny czatownik oświadcza mi, że BOK się tym nie zajmuje, i ew. pomoc mogę uzyskać na forum. Jestem na forum i widzę wpisy że sieci gościa nie ma i nie wiadomo kiedy będzie. Czuję się jakby trochę oszukany. Proszę o sugestię co z tym fantem robić?

 

Pozdrowienia, Misiaczek52

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 14016
  • 57657
  • 696

Sieć gościa na FunBox 6 ???

@Misiaczek52  poczekaj na aktualizację softu. Powinno to nastąpić pierwszej nocy po uruchomieniu usługi. 

Jak nie nastąpi podaj tu nr softu, zweryfikujemy

Zerknij też: https://nasz.orange.pl/t5/Modemy-i-routery/Funbox-6-WiFi-dla-go%C5%9Bci-tylko-na-5-GHz-Czy-da-si%C4%...

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 14016
  • 57657
  • 696

Sieć gościa na FunBox 6 ???

@Misiaczek52  poczekaj na aktualizację softu. Powinno to nastąpić pierwszej nocy po uruchomieniu usługi. 

Jak nie nastąpi podaj tu nr softu, zweryfikujemy

Zerknij też: https://nasz.orange.pl/t5/Modemy-i-routery/Funbox-6-WiFi-dla-go%C5%9Bci-tylko-na-5-GHz-Czy-da-si%C4%...

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 639
  • 2089
  • 3

Sieć gościa na FunBox 6 ???

Ja podłączyłem FB6 w Piątek w Niedziele był najnowszy soft 🙂 też przesiadka była z FB3

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 9
  • 0

Sieć gościa na FunBox 6 ???

Piękne dzięki za podpowiedź. Rzeczywiście już się pojawiły opcje sieci gościa i (co więcej) sieci IoT, co mnie suuuuper cieszy, bo właśnie takie zastosowanie mam przewidziane.

Pozdro, Misiaczek52