Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Słaba szybkość internetu


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Słaba szybkość internetu

Witam,

Od jakiegoś czasu mój internet około godziny 19 i później do 24 chodzi tragicznie. Grając w jaką kolwiek gierke z wykorzystaniem internetu ping potrafi skoczyć do 1000ms i się przez dłuższą chwile utrzymać na poziomie 200/300 ms. Prosze o pomoc nie wiem co mam robić ?

7 ODPOW. 7

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 181
  • 81
  • 11

Słaba szybkość internetu

Witam. Jedyne skuteczne rozwiązanie problemu to zmian ISP.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Słaba szybkość internetu

@PituPit zakładam, że masz internet od Orange, ale coś więcej... czy to Neostrada, czy może jakieś mobilne, np.LTE? A co do sugestii @rafaello1231 ciekawe czy tam gdzie mieszkasz jest jakaś realna oferta innego dostawcy.


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Słaba szybkość internetu

Jaka to usługa? LTE czy Neostrada?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Słaba szybkość internetu

Jest to router LTE.

Anonim

Nie dotyczy

Słaba szybkość internetu

@PituPit w tych godzinach sieć jest najbardziej obciążona, może Twój nadajnuk obsługuje sporą liczbę kliantów i to są tego efekty. Zawsze możesz zgłosić sprawę do BOK, ale myślę że w tej kwesti nikt Ci za bardzo nie pomoże. Pozdrawiam.


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Słaba szybkość internetu

Jesteś jedynym użytkownikiem tego routera? mam w domu internet LTE i zauważam podobne objawy wtedy gdy ktoś poza mną także obciąża łącze


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 5
  • 2

Słaba szybkość internetu

najpierw warto sprawdzić gdzie zaczyna się problem. Może to być problem między komputerem, a routerem albo rónie dobrze może to być problem w komunikacji routera już z siecią.

Polecam start>uruchom "cmd", a później komendę tracert wp.pl

 Wklej wynik tutaj jak skończysz