Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Router oraz jego problemy

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 3
  • 1

Router oraz jego problemy

Przed chwilką okazało się iż internet nie działa w żadnym telefonie tylko i wyłącznie w laptopie ?

Anonim

Nie dotyczy

Router oraz jego problemy

Bardzo ciężko jest pomagać na odległość czy wykonałeś, reset routera do ustawień fabrycznych może to wina routera wiec pozostaje wymiana na nowy. A jak zachowuje się lampka @?


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 3
  • 1

Router oraz jego problemy

Tak więc Router był całkiem nie dawno wymieniany więc nie możliwe że to jego wina. Lampa @ cały czas świeci na zielono

Anonim

Nie dotyczy

Router oraz jego problemy


Emil1660 napisał(-a):

Tak więc Router był całkiem nie dawno wymieniany więc nie możliwe że to jego wina. Lampa @ cały czas świeci na zielono


A powód wymiany był tez związany z tym problemem?


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 3
  • 1

Router oraz jego problemy

Nie powódem wymiany była zmiana umowy 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 3
  • 1

Router oraz jego problemy

Z resztą Dziękuję panu za wszelką pomoc. Jutro dokończę naprawę jeżeli nic nie pomoże zgłoszę się do najbliższego Salony Oragne oraz wyjaśnię sprawę Jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas 🙂 Miłego Wieczoru

Anonim

Nie dotyczy

Router oraz jego problemy

Pozostaje ponownie połączyć się z WiFi, ale trzeba usunąć nazwę sieci z telefonu i ponownie połączyć.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Router oraz jego problemy

Witam Przepraszam że się dołączę do tematu lecz mam podobny problem. Mam dwa iphony jednego 5s drugiego SE oraz router Funbox 2.0 Sytuacja jest taka że 3 laptopy oraz jeden tel. z Androidem działają na tym routerze bardzo dobrze. Iphony natomiast mają połączenie z routerem cały czas ale internet działa kilka czasem kilkadziesiąt minut po czym nagle internetu nie ma 😞 Wtedy wyłączam i włączam wifi w iphonie i internet ponownie jest znów na jakiś czas. Dodam że żadne resety routera nie pomogły. W loginie do neostrady na końcu mam  /ipv6 

Bedę bardzo wdzięczny za pomoc.

Anonim

Nie dotyczy

Router oraz jego problemy

@krzysiekch, a spróbuj w loginie neostrady wpisać symbole, jakie masz przed @neostrada.pl, ale bez ipv6. Bo jak zobaczysz na filmie https://www.youtube.com/watch?v=0AGifk_BeQI, jest z ipv6.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Router oraz jego problemy

@Emil1660, mam takie małe pytanie...na jakiej częstotliwości pracuje router? Na obu, czy na jednej? Sprawdzisz to w przeglądarce, logując się do ustawień...Moje WiFi/Ustawienia zaawansowane... Powinno być "odhaczone" 5Ghz i 2,4Ghz... Jeżeli router działa tylko na jednej, może to być przyczyną problemu...

 

@krzysiekch, tak jak napisał@Anonim, spróbuj usunąć"ipv6" z loginu neo. Jak to zrobić, szczegóły tutaj...