Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Router ZTE MF286 czerwona dioda 3G/4G


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Router ZTE MF286 czerwona dioda 3G/4G

Witam wszystkich 🙂 Tak jak w temacie mam problem z czerwoną dniodą od dwuch dni. Jak na razie pomaga tylko restart routera co jest dość uciążliwe 😕 Urządzenie nie było przestawiane na inne miejsce i do tej pory od 5 miesięcy działało bez zarzutu. Jedyną prawidłowość jaką zauważyłem jest oglądanie streamingu video na telewizorze. Wszstko działa, ale gdy da się pauze, to router odrazu zmienia diode 3G/4G na czerwoną.

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38357
  • 1384

Router ZTE MF286 czerwona dioda 3G/4G

To sugeruje brak zasięgu, uszkodzenie routera lub karty SIM.
Ew nie miałeś ostatnio awarii elektrycznej np. po burzy?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Router ZTE MF286 czerwona dioda 3G/4G

nie, burzy nie było 🙂 zresztą zawsze odłaczam z prądu urządzenia jeżeli widze że się zanosi na burze. Wiem że to głupie, ale  oże miec to związek z tym że ostatnio zaczołem kozystać z Netflixa? Pakiet danych na pewno jest nie wykorzystany w całości


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38357
  • 1384

Router ZTE MF286 czerwona dioda 3G/4G

Nie 🙂

A masz inną kartę sim w Orange? np. komórkę? nie tracisz zasięgu w tym miejscu? ew. może znajomi/sąsiedzi w bliskiej okolicy?

Drugi rodzaj testu co warto wykonać, to przełożenie karty sim z routera do innego urządzenia np. smartfonu - tam można uruchomić hotspot wifi i sprawdzić czy też są problemy z netflixem.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Router ZTE MF286 czerwona dioda 3G/4G

komórka z druga kartą sim nie traci zasięgu w tym miejscu. Spróbuję podmienić karty sim


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

Router ZTE MF286 czerwona dioda 3G/4G

Siada moduł radiowy w routerze. Bywają takie przypadki z tym modelem. Jeśli masz router na gwarancji to go zanieś, prawdopodobnie wymienią na nowy.