Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Router TP-Link rozłącza połączenie

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 38
  • 16
  • 0

Router TP-Link rozłącza połączenie

Karta sieciowa nowa, nowy sterownik, router z nowym softem, na innych urządzeniach łączy się bez żadnych problemów


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 38
  • 16
  • 0

Router TP-Link rozłącza połączenie

Najdziwniejsze jest to, że nie chce się połączyć automatycznie po uruchomieniu laptopa, muszę połączyć ręcznie, ale po takiej akcji jak go dam w tryb uśpienia i wzbudzę to wtedy bez problemu się łączy. Dziwne to bardzo ale tak się właśnie dzieje


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Router TP-Link rozłącza połączenie


@Mafiunapisał(-a)

Najdziwniejsze jest to, że nie chce się połączyć automatycznie po uruchomieniu laptopa, muszę połączyć ręcznie, ale po takiej akcji jak go dam w tryb uśpienia i wzbudzę to wtedy bez problemu się łączy. Dziwne to bardzo ale tak się właśnie dzieje


Moim zdaniem ustawienia samego sprzętu (komputer), ale także w BIOsie urządzenia (komputer) może należy zmienić. 

Anonim

Nie dotyczy

Router TP-Link rozłącza połączenie

Problem z połączeniem automatycznym to albo sprawka Routera (DHCP) albo OS (System Operacyjny), czasami winne domyślne sterowniki karty sieciowej (trzeba zainstalować te od producenta karty), Bios to albo włącza kartę albo nie, tam bym nie szukał problemów, chyba że usterka na linii płyta główna karta sieciowa.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 38
  • 16
  • 0

Router TP-Link rozłącza połączenie

Tylko czemu za każdym razem jak uruchomię komputer jest problem, a później przy wzbudzaniu już nie...

Anonim

Nie dotyczy

Router TP-Link rozłącza połączenie

Jednym problem wyskakuje po Hibernacji/Uśpieniu a drugim po Logowaniu, wszystkie sterowniki muszą być aktualne, chipset i reszta, bywa że upierdliwa karta sieciowa jest, przy współpracy z Windows 10 to = takim efektom.

 

Edit:

Masz problem na Laptopie, to może sprawdż jak ta karta z inną siecią współpracuje, test u znajomego przykładowo.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Router TP-Link rozłącza połączenie

@Mafiu, sprawdź w ustawieniach komputera - Panel Sterowania - Sieć i internet - prawym przyciskiem na swoja sieć WiFi - Właściwości - Konfiguruj - Zaawansowane

 

Sterowniki nie mają nic do rzeczy ponieważ mam ten sam problem, a sterowniki aktualne, ale ja akurat się tym nie przejmuję i nastawiłem czas uśpienia na 3h. Emotikon: Szczęśliwy

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Router TP-Link rozłącza połączenie

Tak na Marginesie Dell ma aplikację do diagnostyki, wszystkiego oczywiście, od tego wypadało by zacząć, Service Tag wpisujesz i doinstalować czego nie masz, ba tam więcej ciekawych aplikacji jest.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 38
  • 16
  • 0

Router TP-Link rozłącza połączenie

Aplikacja nic nie wykrywa, sterowniki najnowsze, faktycznie muszę chyba zabrać sprzęt do pracy i potestować na innym routerze, może uda się wyeliminować przyczynę

Anonim

Nie dotyczy

Router TP-Link rozłącza połączenie

Tak poza tym masz Windows 10, to bywa że pomimo że wszystko ok, nie łączy automatycznie, bug systemowy, Windows 10 dostanie jeszcze kilka poprawek, wtedy może będzie wszystko ok, obecnie mogą być drobne niedomagania, kliknąć połącz to chyba nie tak mozolna rzecz.

 

Edit:

Dell ma Gwarancję > Naprawa u klienta (door to door), jak masz takową, test diagnostyczny zrób i zgłoszenie, Serwisant przyjedzie i obada, jak karta wi-fi winna to wymienią, ja korzystałem z ich usług kilkakrotnie.