Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Router Mobilny Huawei E587 na działkę - dobry wybór?


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Router Mobilny Huawei E587 na działkę - dobry wybór?

... @Piotrekk85, z zasięgiem to już przerabialiśmy ...jak to się mówi "tyłka nie urywa". Nie bedę już zawracał głowy w Orange bo mnie w powietrze wysadzą 😉 Poprostu chciałbym wyrwać jak najwięcej z tego co mam dostępne. Przypomnę że ze słuchawki net "licho" ale chodzi, więc mając okazję "zakombinować" z airboxem i niewielkimi kosztami dokupić antenę, chciałbym sparować wszystko na maxa w granicach rozsądku 🙂 Nie bedę tam przeprowadzał NASA Emotikon: LOL


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Router Mobilny Huawei E587 na działkę - dobry wybór?

Ale wiesz, antena kosztuję (jak dla mnie) nie mało. Ciężko coś doradzić bez doświadczeń na poziomie NASA 🙂

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Router Mobilny Huawei E587 na działkę - dobry wybór?

Anteny dedykowane do tego modelu cenowo wahają się od 30zł do nawet 500zł, więc zakres jak i cenowy tak i jakościowy dość szeroki. Zaoszczędziłem na routerze, więc na antenę-y mogę wydać ok 100pln...więc średnia z niższych półek i do tego pewnie dokupię przejściówki antenowe na Ts-9.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Router Mobilny Huawei E587 na działkę - dobry wybór?

...a więc...zajechaliśmy na działkę, zamontowałem i uruchomiłem router (na razie bez anten ) i jestem mile zaskoczony. Nie ma porównania z telefonami. Jakość połączenia na poziomie bardzo zadowalającym. Pomiary udostępnianego neta na komputerze i telefonach porównywalne 🙂 

 

Lapek...

speed test siemiany.jpg

 

 

 

Telefon wifi...

Screenshot_2017-02-03-23-29-30.png

 

 i telefon na swoim LTE, ale na dworze i na dachu od garażu 😉 ...

Screenshot_2017-02-03-23-31-21.png

 

Z tego co zauważyłem, znacznej poprawie uległ LTE, w tym moim lesie 🙂 Z antenami pobawię się jak tylko zaczną ludzie się zjeżdżać i korzystać z sieci, ponieważ przy dzisiejszym znacznie zmniejszonym ruchu, osiągi są w mairę przyzwoite...  

 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Router Mobilny Huawei E587 na działkę - dobry wybór?

@mabud73Jak już jesteś, na działce to odpoczywaj. Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Router Mobilny Huawei E587 na działkę - dobry wybór?

...odpoczywam aktywnie 🙂 Śniegu po kolana to na dworze nie ma co "dłubać" poza odśnieżaniem Emotikon: LOL