Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Router Alcatel Link HUB HH71V1 Tunel VPN

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 21
  • 0

Router Alcatel Link HUB HH71V1 Tunel VPN

Kupiłem Internet Mobilny 4G z routerem Alcatel HH71. Na komputerze uruchamiam tunel VPN FortiClient poprzez IP Sec. Połączenie się udaje, ale nie ma danych zwrotnych. Zero pakietów wraca. Myślałem, że wina jest po stronie Orange, ale kartę SIM wkładam w telefon, udostępniam hotspot i bez problemu tunel VPN działa. Wkładam kartę do routera i brak danych zwrotnych. Proszę o informację co można zrobić z tym problemem, ponieważ specjalnie ten router oraz internet kupiłem do pracy zdalnej a w ogóle nie da się pracować.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Router Alcatel Link HUB HH71V1 Tunel VPN

@gromiz VPN też masz zakupione od Orange? Jeśli tak, to w APN musisz wprowadzić nazwę vpn zamiast internet. To samo jako nazwa i hasło, zamiast internet wpisz vpn.

Tu masz informacje o konfigurowaniu routera na VPN:

https://www.orange.pl/view/vpn

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Router Alcatel Link HUB HH71V1 Tunel VPN

@gromiz VPN też masz zakupione od Orange? Jeśli tak, to w APN musisz wprowadzić nazwę vpn zamiast internet. To samo jako nazwa i hasło, zamiast internet wpisz vpn.

Tu masz informacje o konfigurowaniu routera na VPN:

https://www.orange.pl/view/vpn


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 21
  • 0

Router Alcatel Link HUB HH71V1 Tunel VPN

Nie mam VPN kupionego w Orange. VPN postawiony jest w pracy niezależny na FotiGate routerze i ja poprzez internet łączę się z nim. Na tej karcie SIM jak włożę ją w telefon poprzez hotspot podłącze laptopa to bez problemu działa, a w routerze nie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Router Alcatel Link HUB HH71V1 Tunel VPN

@gromiz czy wiesz jakie porty są wymagane, aby połączyć się. Pewnie w routerze trzeba będzie wpisać odpowiednie. Podejżewam, że jak by wykupić VPN od Orange, to połączenie by było nawiązanie.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 21
  • 0

Router Alcatel Link HUB HH71V1 Tunel VPN

Dziękuję bardzo za pomoc. Zakupiłem VPN tak jak opisałeś w wersji IP dynamiczny. Zmieniłem konfigurację i połączenie VPN działa. Nie rozumiem tylko dlaczego w telefonie przez hotspot działało, a w routerze nie. Dziwna sprawa. Ważne że na routerze działa i mogę normalnie pracować. Dziękuję bardzo za pomoc.