Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Router ASUS RT-AC58U - jaki modem LTE na USB?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 14
  • 0

Router ASUS RT-AC58U - jaki modem LTE na USB?

Witam...

Chciałbym się dowiedzieć jaki modem USB ma szanse zadziałać z w/w routerem w sieci Orange. W specyfikacji routera jest wymienionych kilka modemów w sieci Play i T-mobile. Ale nie chce mi się wierzyć, że miałoby nie zdziałać w Orange. Czy Ktoś coś może pomóc?

19 ODPOW. 19

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Router ASUS RT-AC58U - jaki modem LTE na USB?

Nie dam Ci odpowiedzi na 100%, bo to pytanie do Asusa, ale wystarczy większość urządzeń dostępna na rynku (też nie sposób wszystko sprawdzić). Problemem w Orange może być to, że większość kart do ofert internetu mobilnego jest z pinem. A w tej opisu karta sim musi mieć wyłączone żądanie kodu pin.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 14
  • 0

Router ASUS RT-AC58U - jaki modem LTE na USB?

Ok. Dzięki...

W międzyczasie zadzwoniłem do Asusa i się okazało, ze ten router wspiera modemy USB max 3G, czyli LTE nie zadziała. Zaproponowali rozwiązanie z modem LTE, który ma wyjście RJ45, bo via RJ45 LTE już zadziała... Więc chyba aktualnie szukam już modemu NIE USB 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Router ASUS RT-AC58U - jaki modem LTE na USB?

To jakaś bzdurna odpowiedź. To zależy jeszcze jakaś kategoria LTE. Jeśli niska, to raczej powinno hulać. Jeśli to jakaś wyższa z agregacją pasma, to samo modem nie wyciągnie maxa po usb. Wg specyfikacji na www asusa to wszystko powinno działać.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 14
  • 0

Router ASUS RT-AC58U - jaki modem LTE na USB?

No to już teraz sam nie wiem. Wydawało się gość wie o czym mówi. Z drugiej strony ja chyba nie potrzebuje jakiejś hiper przepustowości. Nie streamuje TV w HD, najwyżej jakiś yt, ale to powinno chyba spokojnie śmigać na 3G. No nic będę próbował zdobyć na testy jaki modem USB jak coś się posunie dalej, to będę pisał...

Anonim

Nie dotyczy

Router ASUS RT-AC58U - jaki modem LTE na USB?

@HuskyDrA jaki chcesz podłączyć modem po usb ?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 14
  • 0

Router ASUS RT-AC58U - jaki modem LTE na USB?

No właśnie o tym traktuje ten post.

Na razie próbowałem bez powodzenia na archaicznym Huawei E173 (3G). W supporcie w Asusie powiedzieli mi, że powinno hulać, gdyby owy modem nie był brandowany. Tzn. musi działać sam z siebie bez instalowania jakiegokolwiek softu...

Anonim

Nie dotyczy

Router ASUS RT-AC58U - jaki modem LTE na USB?

@HuskyDrMasz tutaj jakie modemy są obsługiwane https://www.asus.com/event/networks_3G4G_support/


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 14
  • 0

Router ASUS RT-AC58U - jaki modem LTE na USB?

Widziałem to, ale to pomyślałem, że jakaś archaiczna lista (operator ERA).


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Router ASUS RT-AC58U - jaki modem LTE na USB?

A urządzenie jest bez simlocka i karta bez pinu?