Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Router ASUS RT-AC58U - jaki modem LTE na USB?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 14
  • 0

Router ASUS RT-AC58U - jaki modem LTE na USB?

Tak. Ale jest brandowany. Tzn jak podłączysz modem do lapka, to trza instalować soft znajdujący się na modemie, żeby uzyskać połączenie z netem. W Asusie mi powiedzieli, że prawdopodobnie przez to nie działa. Wg mnie ma to sens... Kiedyś używałem tego modemu z Orange bezpośrednio, ale bezpośrednio wpiętego w lapka.

Anonim

Nie dotyczy

Router ASUS RT-AC58U - jaki modem LTE na USB?

@HuskyDrNic nie trzeba instalować wystarczy wybrać z poziomu panelu admiracyjnego odpowiedni modem też może być podłączony telefon  przez usb.Poczytaj dokładnie instrukcje a się dowiesz jak to zrobić 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 14
  • 0

Router ASUS RT-AC58U - jaki modem LTE na USB?

Chodzi mi o to, że modem który mam potrzebuje softu, żeby działał. Tzn. Po włożeniu modemu do lapka instaluje się soft, przez który nawiązuje się połączenie z netem. Jak się go wepnie do routera, to rzecz jasna owy soft się nie zainstaluje, bo tam pewnie Linux jest albo co...


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 14
  • 0

Router ASUS RT-AC58U - jaki modem LTE na USB?

Przed chwilą przetestowałem modem USB z telefonu z Antkiem i zahulało... Ale jednak wolałbym jakiś modem USB hardwaerowy, bo telefon czasem się przydaje...

Anonim

Nie dotyczy

Router ASUS RT-AC58U - jaki modem LTE na USB?

@HuskyDrNa odległości ciężko Ci jest pomóc   gdzie ty chcesz go podłączyć do routera czy komputera ?

Od strony 39 masz jak to zrobić na routerze http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/wireless/RT-AC58U/PL11649_RT_AC58U_manual.pdf?_ga=2.42259233.587347...


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 14
  • 0

Router ASUS RT-AC58U - jaki modem LTE na USB?

Dzięki za zaangażowanie...

Tak jak w temacie -> chcę podłączyć modem do routera. Robiłem wczoraj wszystko wg tej instrukcji. Problem w tym, że Asus w ogóle nie wykrywa tego modemu. Prawdopodobnie dlatego, że owy modem jest zbrandowany i wymaga dedykowanego softu (umieszczonego w pamięci modemu) do działania. Tak jak pisałem wcześniej. Jeśli się wepnie modem do lapka z Windą, to owy soft się instaluje i wszystko gra. Ale jak wepniesz modem do routera (czyli to na czym mi zależy 🙂 ), to owy soft się już nie zainstaluje (inny OS etc...) i nie działa...

Anonim

Nie dotyczy

Router ASUS RT-AC58U - jaki modem LTE na USB?

@HuskyDrA jaki masz firmware w tym routerze ?Czy taki Wersja 3.0.0.4.380.8228 ?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 14
  • 0

Router ASUS RT-AC58U - jaki modem LTE na USB?

3.0.0.4.380_8228-g3af35f9

Wczoraj robiłem update.

Anonim

Nie dotyczy

Router ASUS RT-AC58U - jaki modem LTE na USB?

@HuskyDrMoże ktoś Ci pomoże na tym forum Asus


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 14
  • 0

Router ASUS RT-AC58U - jaki modem LTE na USB?