Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Reset routera tp-link TD-W8961N

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Reset routera tp-link TD-W8961N

Witam zresetowałem router Td-w8961n, myślałem że po konfiguracji quick start wszystko będzie działało, prawdopodobnie coś muszę jeszcze ustawić w głębszych ustawieniach tylko nie mam pojęcia co, Internet nie działa, dodam że jak podłączam stary router wszystko działa. 

Pokaż szczegóły
 

 

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18409
  • 52636
  • 710

Reset routera tp-link TD-W8961N

@Bartek961 czy napewno dobrze masz wpisane hasło i login do usługi internetowej?

Jeżeli podłączasz LiveBox-a lub FunBox-a, to po autokonfiguracja te routery otrzymują nowe hasło i TP-Link już nie będzie działał na starym haśle. Najlepiej zadzwonić na infolinię lub napisać na czacie aby konsultant wygenerował nowe hasło.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18409
  • 52636
  • 710

Reset routera tp-link TD-W8961N

@Bartek961 czy napewno dobrze masz wpisane hasło i login do usługi internetowej?

Jeżeli podłączasz LiveBox-a lub FunBox-a, to po autokonfiguracja te routery otrzymują nowe hasło i TP-Link już nie będzie działał na starym haśle. Najlepiej zadzwonić na infolinię lub napisać na czacie aby konsultant wygenerował nowe hasło.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53137
  • 616

Reset routera tp-link TD-W8961N

@Bartek961Jeśli był kupiony w salonie, teoretycznie powinieneś wpisać w menu modemu tylko login i hasło do usługi neo. Login masz w umowie, a hasło monter powinien też zapisać w czasie instalacji. Mogłeś otrzymać je w czasie rejestracji na www.rejestracja.neostrada.pl i zapisałeś w pliku/wydrukowałeś

Login znajdziesz w aplikacji Mój Funbox (jeśli używasz)