Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Punkt dostępu wifi 2.4 ubiquiti loco m2

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Punkt dostępu wifi 2.4 ubiquiti loco m2

@j131 wiesz temu mam te 3 loco obok 3 kamer bo gdybym miał tylko 1 loco to 1 kamera miałaby pełny zasięg wifi a pozostałe 2 już nie  już to sprawdziłem pozatym te 3 kamery mam z różnych stron domu. A jeśli bym chciał te 3 loco podpiąć do 1 routera to za bardzo by to było kłopotliwe z poprowadzeniem kabli lan.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22113
  • 181

Punkt dostępu wifi 2.4 ubiquiti loco m2

@Januszbba 

A po WiFi się nie dogadają? Cóż, jeśli musisz je mieć w osobnych sieciach to pozostaje ci przelogowywanie się do każdej z tych sieci osobno.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Punkt dostępu wifi 2.4 ubiquiti loco m2

@j131 Teraz do laptopa się nie mogę dostać bo nie mam tej baterii niby mam alternatywę łącze się z kompa do smartfona przygotowałem się gdy z laptopem było coś nie tak ale to nie to samo niż przez laptopa większy jest ekran. Każdemu loco nadałem  inne nazwę i sobie przemianiam  i się łączę ale mam problem z 1 loco wpisuję hasło poprawnie pisze pobieranie adresu ip a niechce się połączyć sygnał jest dosteczny on jest bardziej oddalony od tych 2 loco i nie wiem co zrobić żeby ten sygnał wifi poprawić żeby się połączyć  wzmacniacz byłby dobry?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Punkt dostępu wifi 2.4 ubiquiti loco m2

Do 1 loco nie moge się połączyć po wifi w tel siła sygnału dostateczna i pobieranie adresu ip i koniec czy wzmacniacz wifi polepszy mi sygnał?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22113
  • 181

Punkt dostępu wifi 2.4 ubiquiti loco m2

@Januszbba 

Przepraszam, ale zupełnie nie rozumiem o czym piszesz. Te urządzenia mają zasięg do 5 kilometrów, co ty jeszcze chcesz wzmacniać? Pamiętaj że to ma antenę kierunkową, musisz być w odpowiednim miejscu ("naprzeciw") żeby się przez nią komunikować.

Jeśli coś ma być zamontowane w trudno dostępnym miejscu, to rozsądniej jest najpierw to coś skonfigurować a dopiero potem zamontować w miejscu docelowym. Zrobiłeś to, czy po prostu wyjąłeś z pudełka, powiesiłeś na dachu a teraz z piwnicy próbujesz się zalogować? To się przeważnie nie udaje.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Punkt dostępu wifi 2.4 ubiquiti loco m2

@j131  Miejsca były przemyślane gdzie zawiesiłem są obok kamer.