Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przekierowanie portow + DMZ - od dwoch dni nie działa


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Przekierowanie portow + DMZ - od dwoch dni nie działa

Witam, mam problem z funboxem 3.0. Najwazniejsza kwestia to fakt, ze Do 8.06 wszystko działało bez problemu.

Miałem przypisane jedno urzadzenie do DMZ - 192.168.1.15 oraz zrobionych kilka przekierowan portow na inne urzadzenie 192.168.1.10

 

Po nocy z 8 na 9.06 przekierowanie portow na 192.168.1.10  przestalo dzialac.

Dziala tylko wtedy kiedy usune z DMZ urzadzenie 192.168.1.15.

 

Co sie wydarzylo? Jakas aktualizacja funboxa? Jak to naprawic? Najchetniej przekierowalbym porty na urzadzenie 192.168.1.15 ale nie znam portow na jakim pracuje (terminal do kart platniczych).

 

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Przekierowanie portow + DMZ - od dwoch dni nie działa

@rydryn  jeśli ten problem nagle wyskoczył, to pewnie jakaś aktualizacja oprogramowania, proponuję reset do fabrycznych, chyba dasz radę bez poradnika, jak nie to dałem dziś w poście, inny temat co i jak 😉


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Przekierowanie portow + DMZ - od dwoch dni nie działa

Dać radę bez poradnika co? reset do ustawień fabrycznych? To chyba żart....

 

 mam kilkanaście urządzeń z przypisanymi IP, kilkanaście własnych reguł firewalla, harmonogram wifi i jeszcze  te przekierowania - ustawiać to od nowa mi się nie uśmiecha. Coś działało i nie działa a nikt przy tym nie grzebał

 

Proszę o konkretną odpowiedź a nie "pewnie jakaś aktualzacja" - to ona była czy nie była ?

"pewnie pomoże" - pomoże czy nie pomoże, bo jak nie pomoże to godzina konfigurowania  routera psu na budę

Anonim

Nie dotyczy

Przekierowanie portow + DMZ - od dwoch dni nie działa

@rydryn  przecież można zapisać konfigurację routera do pliku, po resecie do fabrycznych ustawień, kwestia jej załadowania tylko, nic konkretnego nie dałeś, oczekujesz konkretnej odpowiedzi i naprawy problemu, to nie wykonalne.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Przekierowanie portow + DMZ - od dwoch dni nie działa

Proponowanie każdemu kto opisuje problem całkowitego resetu urządzenia jako pierwszą rzecz którą  wykonać jest mega słabe.

 

Jeśli potrzeba i formacji to proszę powiedz jakich- udostępnię.

 

 A to czego oczekiwalem to tylko tego, że być może jest ktoś  kto wie że w tym dniu była wrzucona jakaś aktualizacja softu która mogłaby mieć wpływ na takie a nie inne działanie sprzętu.