Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przekierowanie portów na Funbox 2.0 ipv6


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Przekierowanie portów na Funbox 2.0 ipv6

Chciałem zapytać jak przekierować porty jak mamy login a dokładniej adres ip v6 przyznany od dostawcy? Czyli to się mija z tym co robi neostrada gdyż nadaje adresy ipv6 a jak trzeba skorzystać z usług przekierowania portów to i tak trzeba wrócić na ipv4. 

Proszę o wypowiedz technika orange lub osób którym udało sie uporać.

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

Przekierowanie portów na Funbox 2.0 ipv6


Ziomek99 napisał(-a):

Chciałem zapytać jak przekierować porty jak mamy login a dokładniej adres ip v6 przyznany od dostawcy? Czyli to się mija z tym co robi neostrada gdyż nadaje adresy ipv6 a jak trzeba skorzystać z usług przekierowania portów to i tak trzeba wrócić na ipv4. 

Proszę o wypowiedz technika orange lub osób którym udało sie uporać.


Jak chcesz kontakt z technikiem to wykonaj telefon do BOK 510 100 100


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przekierowanie portów na Funbox 2.0 ipv6

Przekierowanie portów możesz ustawić w panelu routera.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Przekierowanie portów na Funbox 2.0 ipv6

kolego piotrek nabijasz widzę sobie posty bo tyle to każdy wie  a może coś więcej powiesz? W ogóle miałeś do czynienia z przekierowaniem portów na ipv6 bo z twojej odpowiedzi mam wrażenie że nie. 
Anonim

Nie dotyczy

Przekierowanie portów na Funbox 2.0 ipv6


Ziomek99 napisał(-a):
kolego piotrek nabijasz widzę sobie posty bo tyle to każdy wie  a może coś więcej powiesz? W ogóle miałeś do czynienia z przekierowaniem portów na ipv6 bo z twojej odpowiedzi mam wrażenie że nie. 

Masz pytanie napisz start.ipv6@orange.com


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przekierowanie portów na Funbox 2.0 ipv6

To napisz co zrobiłeś, pokaż jakie masz ustawienia routera. Niestety czarodziejska kula się nam zepsuła i telepatycznie nie możemy Ci pomóc.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Przekierowanie portów na Funbox 2.0 ipv6

dzwonić na bok nie będę bo tylko każą za połączenia płacic a pracownicy są mało zorientowiani w tematach techicznych. Odpowiadam piotrkowi85. Mam login z ipv6 Wszedlem w nat/pat przekierowałem port na urzadzenie, zapore ustawiłem na niska. port nie wychodzi. Pracownicy boku każa dopisać bez ochrony i usunąć ipv6 ok ale to mija sie z celem ipv6.
Anonim

Nie dotyczy

Przekierowanie portów na Funbox 2.0 ipv6


Ziomek99 napisał(-a):
dzwonić na bok nie będę bo tylko każą za połączenia płacic a pracownicy są mało zorientowiani w tematach techicznych. Odpowiadam piotrkowi85. Mam login z ipv6 Wszedlem w nat/pat przekierowałem port na urzadzenie, zapore ustawiłem na niska. port nie wychodzi. Pracownicy boku każa dopisać bez ochrony i usunąć ipv6 ok ale to mija sie z celem ipv6.

@Ziomek99To, że masz w umowie to nie, znaczy /ipv6 ze musisz z tego korzystać a, połączenie infolinia jest za Frii.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przekierowanie portów na Funbox 2.0 ipv6

A chcesz coś odebrać po konkretnym porcie? czy chcesz uzyskać zdalny dostęp do routera po porcie w ramach jakiejś usługi?