Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z routerem tplink

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Problem z routerem tplink

Witam, posiadam Neostradę do 20 mb/s zmieniłem router na TP-Link TD-W8961N i nie mogę nawiązać połączenia mimo konfiguracji zgodnie z informacjami na stronie https://www.orange.pl/omnibook/konfiguracja-wlasnego-routera-adsl-vdsl W czym może być problem?


IMG_20201204_153325.jpg
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Problem z routerem tplink

@ziutinho11 zawsze możesz wygenerować nowe hasło do usługi, bo login masz taki sam. W screenie jest uwaga o złym wpisie

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Problem z routerem tplink

@ziutinho11 sprawdź dokładnie login i hasło oraz poprawność wpisywanych znaków, małe i dużelitery. Czy na pewno masz aktualne hasło? To są częste problemy przy wpisaniu poprawnych danych. 

Konfigurację zakładam, że ustawiłeś na IPv4.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Problem z routerem tplink

@ziutinho11 zawsze możesz wygenerować nowe hasło do usługi, bo login masz taki sam. W screenie jest uwaga o złym wpisie


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Problem z routerem tplink

Dzięki za odpowiedzi, wygenerowałem nowe hasło ale dalej nie może się połączyć. Na starym routerze z nowym hasłem poszło normalnie.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Problem z routerem tplink

@ziutinho11 przywróć na TP linku ustawienia fabryczne. Zrób upgrade softu że strony firmowej. Do prawidłowego działania potrzebne są login, hasło VPI/VCI 0/35, PPPoE , enkapsulacja VC Mix, AnnexA, autentykację PAP lub CHAP 

ADSL2+

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Problem z routerem tplink

Jeszcze raz dzięki za pomoc, po resecie i zarobieniu upgrade dalej nie łączyło się. Zdecydowałem się na pomoc techniczną Orange, co prawda przekonać Maxa (sztuczna inteligencja) żeby połączył mnie z konsultantem było bardzo trudno 😁 dzięki fachowej pomocy specjalisty udało się połączyć. W załączeniu screen z ustawieniami. Jeszcze raz wszystkim dziękuję za porady. Problem rozwiązany, temat do zamknięcia.


IMG_20201208_165213.jpg


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Problem z routerem tplink

@ziutinho11 super, że się udało - zamykaj...