Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z portami w funbox 2.0

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 1

Problem z portami w funbox 2.0

Witam wpisuję port 16000 gameranger ale to nic nie daję bo porty są od razu usuwane bądź w ogolę się nie zapisują po prostu ich niema i co ja mam z tym zrobić? na starszym modemie wszystko grało i porty się zapisywały a teraz taka kicha przez to nie mogę grać w sieci bo nic nie chcę się zapisać ustawienia mam na niskie zapory w modemie pozdrawiam

 

_____________

* Temat został przeniesiony z działu Sieć i dostępność usług - moderator Kinga

 

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 1

Problem z portami w funbox 2.0

Korzystam z PC ten huwawei co tam widnieje to jest telefon podłączony pod sieć wifi dlatego próbuje nadać porty pod mój pc ale nic z tego

 

Co jest dziwne chyba znalazłem rozwiązanie problemu po prostu dodając port musze uruchomić funboxa ponownie i chwilę odczekać i po chwili na stronie widnieje wcześniej dodany port.. czyż to nie dziwne? ale działa to się liczy mam nadzieję że rozwiązanie te komuś się przyda, co śmieszne rozwiązanie to czysta podstawa diagnostyki routera która nie próbowałem ale jak widać człowiek się uczy całe życie

 

Chodź nawet po dodaniu portu GameRanger nadal piszę żę coś źle.. to już nie wiem co jest nie tak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Problem z portami w funbox 2.0


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 1

Problem z portami w funbox 2.0

Dzięki ale nic z tego po pierwsze w filmiku nie wiem co to za pierwsza strona jest otwierana nie znam przejrzałem wątki adres ip mam statyczny na urządzeniu na którym chce przekierować porty pomimo tego i tak nie są zapisywane i stracę po chodź by odświeżeniu strony funboxa więc potrzebuje konkretnej porady co mam zrobić krok po kroku adres ip dla urządzenia mam statyczny ale dynamiczny jest też ale nie można go usunąć nic więcej na myśl mi nie przychodzi więc ewentualnie mogę dać screeny ze zakładek? jeśli to ma w jakikolwiek sposób ułatwić


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Problem z portami w funbox 2.0

@Anonimowy , ta pierwsza strona z filmu, to chyba strona z ustawieniami z jakiejś gry on-line lub jakiejś konsoli.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Problem z portami w funbox 2.0

@Ela12 @Anonimowy pierwsza strona na filmiku, to jest strona rejestratora kamer monitoringu.

Dopiero w dalszej części filmiku jest podana informacja o sposobie ustawiania portów. Ważne, aby IP urządzenia, dla którego chcemy otworzyć port, był przypisany na stały, z poza zakresu DHCP przydzielanego przez router.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 1

Problem z portami w funbox 2.0

Tak jak piszę nic mi to nie daje nie wiem czy serwer DHCP IPv4 w ustawieniach DHVP ma być włączony czy wyłączony daję ewentualnego screena


Screenshot_1.png


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 1

Problem z portami w funbox 2.0

Nikt nie pomoże? czyli tak jak myślałem router do serwisu chyba bo nie chce mi się wierzyć że robię źle bo już kiedyś ustawiałem porty powiem wam tyle że te funboxy tak szaleją że to szok jak ktoś domyśla w czym problem to będę mega wdzięczny za pomoc poradnika dla "specjalnej" grupy ludzi nie potrzebuje może komuś starszemu się przyda 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Problem z portami w funbox 2.0

@Anonimowy  jeśli FunBox nie zapisuje konfiguracji, to jakiś bug jest w oprogramowaniu, lub usterka w nim samym, zgłoszenie zrobić i wymienić go 😎


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 1

Problem z portami w funbox 2.0

No jakoś tak konfigurację zapisuje wszystkie prócz właśnie tych portów nie chcą załapać resetowałem oczywiście nawet i to nie pomogło a bez odblokowanych portów to kiepsko a nie idzie tego zrobić inaczej prócz z poziomu strony funboxa chyba


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Problem z portami w funbox 2.0

A ta komórka ma w ogóle możliwość korzystania ze stałego IP w wewnętrznej sieci? Android zwykle tego nie obsługuje.