Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z całkowitym zablokowaniem internetu dla danego urządzenia z poziomu aplikacji Mój Funbox

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 13
  • 60
  • 1

Problem z całkowitym zablokowaniem internetu dla danego urządzenia z poziomu aplikacji Mój Funbox

No to teraz kolejna rzecz, nie wiem, czy zostanie w tym wątku, czy nowym, jak tak, to prośba o przeniesienie.

 

Teraz jak już widać urządzenia, to jest problem żeby niektóre zablokować z dostępem do Internetu. Dostęp oparty na slotach działa bez problemu, ale całkowite wyłączenie dostępu samo się magicznie przywraca. Czy wy też tak macie?

Link do filmu bo zajmuje ponad 20 MB.

Film trwa 1 min, prośba o oglądnięcie całego i opinię

https://www.myqnapcloud.com/smartshare/76000ik4n2opo603su837218_5d0gh5j7529228s91t7xz6171d7b6347

________________
* Wydzieliłem z tematu Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach? – moderator Michał

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Problem z całkowitym zablokowaniem internetu dla danego urządzenia z poziomu aplikacji Mój Funbox

@Franekhd4k doszedłem do tego jak to włączyć, mianowicie trzeba najpierw wejść w harmonogram ograniczeń, ustawić tak aby była blokada we wszystkie dni tygodnia o wszystkich godzinach, zapisać, a następnie usunąć ustawienia harmonogramu całkowicie i znów zapisać te ustawienia, po tej operacji całkowita blokada daje się ustawić. Trochę zawiłe ale działa. Zmieniłem wpis gdyż "rozruszanie" nie zadziałało na innym urządzeniu które próbowałem zablokować, ale powyższa metoda już dała żądany efekt i działa na 100% z każdym innym urządzeniem, a przy pierwszym to mógł być zwykły fuks.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 502
  • 2084
  • 4

Problem z całkowitym zablokowaniem internetu dla danego urządzenia z poziomu aplikacji Mój Funbox

A czemu nie ustawisz sobie takich rzeczy z poziomu przeglądarki www na komputerze? tam się na pewno samo nie odznaczy. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Problem z całkowitym zablokowaniem internetu dla danego urządzenia z poziomu aplikacji Mój Funbox

@Franekhd4k  obejrzałem Twój filmik, sprawdziłem u mnie i niestety było tak samo, co bym nie próbował zrobić całkowita blokada dostępu do internetu wybranego urządzenia jest nieskuteczna i powoduje natychmiastowy powrotny dostęp z poziomu apki MF. Ale nie dałem za wygraną i kilkakrotne próby zakończyły się pomyślnie, zablokowałem dostęp do wybranego urządzenia i nie powróciło do aktywnego dostępu, spróbuj wykonać to kilkakrotnie.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 13
  • 60
  • 1

Problem z całkowitym zablokowaniem internetu dla danego urządzenia z poziomu aplikacji Mój Funbox

@_Artek_ , jest to wygodniejsze, jak dziecku blokuję dostęp do neta, jak nie chce odrabiać lekcji 😉

@slav72 , myślałem, że do 3 razy sztuka, poszło za 7 😉 co nie zmienia faktu, że jest to bug w sofcie… ech ten Orange.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Problem z całkowitym zablokowaniem internetu dla danego urządzenia z poziomu aplikacji Mój Funbox

@Franekhd4k doszedłem do tego jak to włączyć, mianowicie trzeba najpierw wejść w harmonogram ograniczeń, ustawić tak aby była blokada we wszystkie dni tygodnia o wszystkich godzinach, zapisać, a następnie usunąć ustawienia harmonogramu całkowicie i znów zapisać te ustawienia, po tej operacji całkowita blokada daje się ustawić. Trochę zawiłe ale działa. Zmieniłem wpis gdyż "rozruszanie" nie zadziałało na innym urządzeniu które próbowałem zablokować, ale powyższa metoda już dała żądany efekt i działa na 100% z każdym innym urządzeniem, a przy pierwszym to mógł być zwykły fuks.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 13
  • 60
  • 1

Problem z całkowitym zablokowaniem internetu dla danego urządzenia z poziomu aplikacji Mój Funbox

@slav72 Jaja jak berety 🙂 rzeczywiście działa teraz za każdym razem.

zrobiłeś mi weekend 😉 thx


IMG_8938.jpeg

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 502
  • 2084
  • 4

Problem z całkowitym zablokowaniem internetu dla danego urządzenia z poziomu aplikacji Mój Funbox

Ta aplikacja tak działa, że naprawdę wolałbym zrobić sobie na ekranie telefonu bezpośrednią zakładkę do panelu administracyjnego www.  Szacun @slav72 😄


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1648
  • 8164
  • 64

Problem z całkowitym zablokowaniem internetu dla danego urządzenia z poziomu aplikacji Mój Funbox

@Franekhd4k Bądź czujny. Za chwilę dziecko znajdzie opcję gdzie w systemie włączyć prywatny adres sprzętowy. https://support.microsoft.com/pl-pl/windows/jak-używać-losowych-adresów-sprzętowych-w-systemie-windo...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Problem z całkowitym zablokowaniem internetu dla danego urządzenia z poziomu aplikacji Mój Funbox

@Samotnick raczej sam siebie nie blokuje (podejrzewam że to było do testów)... chyba że to Franek junior 🤔


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1648
  • 8164
  • 64

Problem z całkowitym zablokowaniem internetu dla danego urządzenia z poziomu aplikacji Mój Funbox

@slav72 Dzięki za zwrócenie uwagi, poprawiłem wpis.