Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z Wi-fi livebox 2.0


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Problem z Wi-fi livebox 2.0

Witam serdecznie

Zacznę od tego, że problem pojawił się jakiś miesiąc temu. Dzwoniłem na BOK w sprawie masakrycznie niskiego transferu (ok 16kb) podczas rozmowy z konsultantką zresetowała moje łącze i kazała zresetować LB. Noi ok predkość się pojawiła jako taka lecz zaczęły sie problemy z Wi-fi trwające do dziś. Otóż bezprzewodowo do LB mam podpięty laptop na win 10, komputer stacjonarny win xp, smartTv samsung i te sprzęty po połączeniu z wifi działają ok. Problem jest z trzema smartfonami. Gdy tylko telefony gubią zasięg wifi jest problem z ich połączeniam do sieci (czasem gubią sieć nawet jak są w jej zasięgu) . Czasem pomaga dać "zapomnij sieć" wyłączyć wifi w smartfonie, uruchomić go ponownie i na nowo połączyć z siecią - jednak nie zawsze. Czasem niby pisze, że połączno ale pojawia się wykrzyknik obok sygnału wifi i nie działa. a czasem komunikat " Nie wykryto dostępu do internetu. Nie można automatycznie przywrócić połączenia" Z tego tytułu był wymieniany LB lecz to nie pomogło. Na infolini problem zwalają na ustawienia smartfonów jednak to dziwne ponieważ przed resetami nie było nigdy z tym problemów. Pomocy....

10 ODPOW. 10
Anonim

Nie dotyczy

Problem z Wi-fi livebox 2.0

Zgłoś sprawę jeszcze raz do BOK. Wejdź również w ustawienia wifi i dodaj ręcznie adresy swoich urządzeń  (smartfonów) do listy urządzeń z którymi łączy się twój livebox 2.0. W funboxie tak się da i u mnie to pomogło. Pozdrawiam.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Problem z Wi-fi livebox 2.0

Próbowałem już dodać adresy MAC i nie pomogło.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z Wi-fi livebox 2.0

Czy standardy szyfrowania są obsługiwane przez wszystkie urządzenia?
Nie masz jakiegoś limitu na ilość podłączonych urządzeń naraz?

czy przy loginie neostrady masz dopisek /ipv6 czy bez niego?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Problem z Wi-fi livebox 2.0

Szyfrowanie WPA/WPA2 Mixed . Gdzie sprawdzić limit? Login bez ipv6 w zaawansowanych ustawieniach LB w zakładce DHCP jest to co poniżejBez tytułuu.jpg


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Problem z Wi-fi livebox 2.0

Nikt nie ma już żadnych pomysłów? Problem nadal występuje...

Anonim

Nie dotyczy

Problem z Wi-fi livebox 2.0


Tipacz napisał(-a):

Nikt nie ma już żadnych pomysłów? Problem nadal występuje...


Wygłada mi na problem z linia


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Problem z Wi-fi livebox 2.0

Tylko zastanawia mnie dlaczego laptop, PC i smart TV łączy się bez problemu a smartfony nie...

Anonim

Nie dotyczy

Problem z Wi-fi livebox 2.0


Tipacz napisał(-a):

Tylko zastanawia mnie dlaczego laptop, PC i smart TV łączy się bez problemu a smartfony nie...


Proponuje wymienic jeszcze raz LB2


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Problem z Wi-fi livebox 2.0

Źle popatrzyłem - w LB przy loginie mam dopisek ipv6 - coś to zmienia?

Login jaki dostałem podczas rejestracji jest bez ipv6