Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z TP-Link Archer MR600 nie działa Orange VPN Statyczny


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 93
  • 0

Problem z TP-Link Archer MR600 nie działa Orange VPN Statyczny

Jest połaczenie z internetem na domyślnym profilu . W tym linku jest samo vpn a u mnie musi być np VPN Static i może tu jest powód bo ja nie mogę zrobić spacji bo opragromowanie nie pozwala a na poprzednim routerze miałem własnie wpisane VPN Static i działało. Dostałem dzisiaj też SMS że nadal rozwiązują problem i proszą o cierpliwość . Więc ciekawe co wyjdzie z tego wszystkiego 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2118
  • 11902
  • 54

Problem z TP-Link Archer MR600 nie działa Orange VPN Statyczny

@KrystianG to zmień VPN na dynamicznie przyznawany IP, będzie ci działać i jest mniejsza opłata 😉

 


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1838
  • 8906
  • 70

Problem z TP-Link Archer MR600 nie działa Orange VPN Statyczny

@KrystianG Skąd przekonanie, że nazwa profilu ma jakiekolwiek znaczenie? To tylko informacja dla Ciebie abyś mógł rozróżnić kilka profili. Nie powinna mieć żadnego wpływu na możliwość połączenia.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 93
  • 0

Problem z TP-Link Archer MR600 nie działa Orange VPN Statyczny

Tak tylko myślę bo czemu to nie działa skoro wszystko wpisuje tak jak powinno być ?


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 93
  • 0

Problem z TP-Link Archer MR600 nie działa Orange VPN Statyczny

Potrzebuje stałe IP bo mam kamery itd 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2118
  • 11902
  • 54

Problem z TP-Link Archer MR600 nie działa Orange VPN Statyczny


@KrystianGnapisał(-a)

Tak tylko myślę bo czemu to nie działa skoro wszystko wpisuje tak jak powinno być ?


Tak się zastanawiam i może ta usługa nie działa jak trzeba na twoim koncie/ karcie SIM 😎

Zgłoszenie zrobić i niech to sprawdzą 😎

Jak można płacić za coś co nie działa 😎

Tak na koniec, kartę SIM z modemu przełożyć do telefonu i sprawdzić czy będzie działać VPN, ustawienia na telefon masz na Orange VPN.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 93
  • 0

Problem z TP-Link Archer MR600 nie działa Orange VPN Statyczny

W poprzednich odp pisałem że na starym routerze mi to działa więc z kartą SIM wszystko ok , teraz kupiłem ten router co w tytule i za Boga nie chce na nim dzialac . A nie robię tego pierwszy raz i wiem jak się gdzie co wpisuje 😁 mam zgłoszone i dostaje SMS że pracują nad tym 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5657
  • 22954
  • 190

Problem z TP-Link Archer MR600 nie działa Orange VPN Statyczny

@KrystianG 

To może zresetuj ten modem do fabryki i zacznij od początku. Tym razem nie staraj się przywiązywać wagi do nazwy profilu. Daj tam zupełnie przypadkowy, legalny ciąg znaków. Skoro konfiguracja nie sprawia Ci problemów to co szkodzi spróbować jeszcze raz?


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 93
  • 0

Problem z TP-Link Archer MR600 nie działa Orange VPN Statyczny

Nadal nic . Tylko na domyślnym profilu Orange jest internet . A zgłoszenie nadal jest rozpatrywane... Masakra 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 93
  • 0

Problem z TP-Link Archer MR600 nie działa Orange VPN Statyczny

No to ładne jaja wyszły jak narazie , na YT odp mi że ten router nie obsługuje opcji VPN Statyczny ... I co teraz ? 

IMG_20230719_175417.png

________________
* Wstawiłem grafikę dodaną jako załącznik – moderator Michał