Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z Routerem tplink w8901g


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Problem z Routerem tplink w8901g

Witam router tplink 8901g nie synchronizuje sie ,brak ADSL ,wszelkie proby ustawien ,resetowanie itp.nie daja rezultatu mam 2 egzemplarze na obydwu problem ,usluga neostrada do 80Mbit/s ,dlaczego ten router sie nie synchronizuje,ostatnio chodzila na nim netia,moze ktos pomoze

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Problem z Routerem tplink w8901g


rokob33 napisał(-a):

Witam router tplink 8901g nie synchronizuje sie ,brak ADSL ,wszelkie proby ustawien ,resetowanie itp.nie daja rezultatu mam 2 egzemplarze na obydwu problem ,usluga neostrada do 80Mbit/s ,dlaczego ten router sie nie synchronizuje,ostatnio chodzila na nim netia,moze ktos pomoze


@rokob33 Ty masz router nie do uslugi VDSL tylko ADSL wiec nie bedzie dziala tp-link


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Problem z Routerem tplink w8901g

hm no to sie wyjasnilo nie wiedzialem ,że ma byc VDSL ,do tej pory miałem netie i byłem przekonany,źe neostrada teź na nim pojdzie, a mozesz mi wytlumaczyc roznice miedzy adsl a vdsl?

Anonim

Nie dotyczy

Problem z Routerem tplink w8901g


rokob33 napisał(-a):

hm no to sie wyjasnilo nie wiedzialem ,że ma byc VDSL ,do tej pory miałem netie i byłem przekonany,źe neostrada teź na nim pojdzie, a mozesz mi wytlumaczyc roznice miedzy adsl a vdsl?


@rokob33 Masz od-adsl-do-vdsl


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z Routerem tplink w8901g

Przy vdsl możesz skorzystać z dzierżawionego routera od Orange (obecnie to Funbox 2.0) za 1 zł miesięcznie. Wtedy musisz udać się do salonu jak masz już aktywną usługę.