Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z Funboxem


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Problem z Funboxem

Witam. Od wczesnych godzin popołudniowych mam problem z moim modemem. Otóż na nim palą się tylko dwie diody, zasilania i WPS. Na próbę restartu nie reaguje. Wiem, że w całej Polsce są jakieś awarie i czy to właśnie taka duża awaria czy u mnie coś się popsuło?
8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

Problem z Funboxem

@sobota99Masz dwie mozliwość resetu tutaj a co do awarii to tylko BOK 510 100 100

Anonim

Nie dotyczy

Problem z Funboxem

Myślę że to przyczyna awarii ale zawsze możesz się upewnić dzwoniąc do BOK lub do przyjaciela który ma w poblizu również dostęp do usługi świadczonej przez Orange.

Anonim

Nie dotyczy

Problem z Funboxem

@sobota99W pierwszej kolejności sprawdzamy połączenia kabla telefonicznego czy nie wypad z routera czy gniazdka.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Problem z Funboxem

Nie mogę w ten sposób zrestartować, gdyż w ogóle nie wyszukuje mi tego połączenia. W BOK zgłoszenie przyjęto ale nic się nie dowiedziałem.
Anonim

Nie dotyczy

Problem z Funboxem


sobota99 napisał(-a):
Nie mogę w ten sposób zrestartować, gdyż w ogóle nie wyszukuje mi tego połączenia. W BOK zgłoszenie przyjęto ale nic się nie dowiedziałem.

@sobota99jakiego połączenia ci nie wyszukuje 192.168.1.1 ?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Problem z Funboxem

Przy podłączeniu kablem jest "sieć niezydentifikowana", a wifi w ogóle tego nie znajduje. Wifi też się wyłączyło na modemie i nic z tym nie mogę zrobić.
Anonim

Nie dotyczy

Problem z Funboxem

@sobota99Masz tu poradnik co zrobić działa to na Win7 Win 8.1 Win10 https://support.microsoft.com/pl-pl/help/10741/windows-10-fix-network-connection-issues


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Problem z Funboxem

@sobota99 i jak ostatecznie sprawa z tym FunBoxem się zakończyła? Szczęśliwy robot
Zachęcam Cię dodatkowo do oznaczenia wpisu │→ Zaakceptuj jako rozwiązanie│, który Twoim zdaniem wydaje się najbardziej przydatny. Dzięki temu innym łatwiej będzie go odnaleźć Bardzo szczęśliwy kot.