Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poprawnie wpisywane hasło do wifi nie jest akceptowane

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 7
  • 0

Poprawnie wpisywane hasło do wifi nie jest akceptowane

Witam. Ostatnio został zmieniony router w moim mieszkaniu na FunBox 2.0. Monterzy wprowadzili nowe hasło, i wszystko było git przez ok 12h, po czym znów wyskoczyły problemy na sieci. Po ponownym uzyskaniu zasięgu do sieci działają poprawnie tylko urzadzenia podłączone do routera za pomocą kabla. Po zalogowaniu się na stronie  192.168.1.1 zmieniłem haslo na nowe, a i tak jest ono odrzucane podczas próby połączenia się do wifi

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Poprawnie wpisywane hasło do wifi nie jest akceptowane

Po zmianie ustawień routera włącz/wyłącz zasilanie, by ustawienia sieci się odświeżyły, być może jakiś bug jest, reset do fabrycznych ustawień warto zrobić, jak opcja włącz/wyłącz zasilanie nie pomoże.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Poprawnie wpisywane hasło do wifi nie jest akceptowane

Po zmianie ustawień routera włącz/wyłącz zasilanie, by ustawienia sieci się odświeżyły, być może jakiś bug jest, reset do fabrycznych ustawień warto zrobić, jak opcja włącz/wyłącz zasilanie nie pomoże.

Anonim

Nie dotyczy

Poprawnie wpisywane hasło do wifi nie jest akceptowane

@wolfer18, bo do WIFI trzeba klucza WPA...ze spodu naklejki FB2. Pierwsze 8 znaków lub całe 26 do aplikacji Funbox trzeba brać do wpisania.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 7
  • 0

Poprawnie wpisywane hasło do wifi nie jest akceptowane

No właśnie to hasło WPA 2 spod spodu routera nie działa, natomiast działa gdy wchodzę na stronę  192.168.1.1  .Tam jest też opcja zmiany hasła WPA, i po zmianie na nowe, to nowe hasło też nie wchodzi. Ale dzięki za odpowiedź 🙂


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Poprawnie wpisywane hasło do wifi nie jest akceptowane


@wolfer18napisał(-a)

No właśnie to hasło WPA 2 spod spodu routera nie działa, natomiast działa gdy wchodzę na stronę  192.168.1.1  .


Dla upewnienia się: przy logowaniu się do panelu 192.168.1.1 hasło z naklejki to 8 pierwszych znaków. Przy logowaniu do wi-fi hasło to wszystkie 26 znaków lub nowo-ustanowione przez ciebie hasło.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 7
  • 0

Poprawnie wpisywane hasło do wifi nie jest akceptowane

Dzięki. Odświeżenie ustawień w ten sposób pomogło 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Poprawnie wpisywane hasło do wifi nie jest akceptowane


@wolfer18napisał(-a)

No właśnie to hasło WPA 2 spod spodu routera nie działa, natomiast działa gdy wchodzę na stronę  192.168.1.1  .Tam jest też opcja zmiany hasła WPA, i po zmianie na nowe, to nowe hasło też nie wchodzi. Ale dzięki za odpowiedź 🙂


@wolfer18, tak z ciekawości podpytam, bo dostałem w powiadomieniu, że to mnie oznaczyłeś do rozwiązania, a widzę @Anonim. Bo jak bug, to zgłoszę moderatorom. Daj mi znać.