Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Polaczenie LTE dostepne, jednak brak internetu - Router fritzbox 6842


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Polaczenie LTE dostepne, jednak brak internetu - Router fritzbox 6842

Witam Forumowiczow,

na poczatku grudnia 2019 podpisalem z Orange po raz pierwszy umowe na usluge Internet LTE i od samego poczatku mam problemy z dostepem do internetu. porady otrzymane na Infolinia BOK nie pomagaja. za 3 dni zakonczy sie moja stara umowa z dotychczasowym dostawca internetu LTE i bedziemy mieli problem z nowym Orange.

Problem: Od momentu restartu routera wszystko dziala znakomicie kilka godzin, a nawet ponad 24 h by w koncu polaczenie WLAN stac sie Limited. Po zalogowania do routera widac ze polaczenie LTE mojego routera z nadajnikiem Orange jest obecne, jednak Internet jest nie dostepny. POmaga tylko reset routera lub wyjecie karty SIM. oczywsicie na kolejne kilka godzin.

Peryferia: Router FRITZ!Box 6842 LTE

Polaczenie LTE: cloosed loop MIMO, 1.86 GHz / FDD 10 MHz , odleglosc do nadajnika 800m, sila sygnalu 2 kreski z 5, RSRP ok -110 dBm (zakres - 140 do -50 dBm). RSRQ ok - 13 dBm (zakres -64 do 0 dBm). Sila sygnalu moglaby byc lepsza, jakosc jest dobra.
 
Zrobione: ochrona karty SIM pinem dezaktywowana, karta SIM w telefonie IPhone dziala poprawnie.
 
Bede wdzieczny za rade co mogloby bycprzyczyna.
 
Pozdrawiam
 
Adam
zdjecie.jpg
2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Polaczenie LTE dostepne, jednak brak internetu - Router fritzbox 6842

Nie znam tego modelu routera, a masz w nim ustawienie by raz na dobę się samoczynnie ponownie uruchamiał? Albo możliwość dodania ręcznego skryptu.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Polaczenie LTE dostepne, jednak brak internetu - Router fritzbox 6842

dzieki za zapytanie,nie mam takiej mozliwosci resetu automatycznie, okien na pisanie skryptow chyba tez nie ma, ja nie znalazlem w dostepnych opjach.