Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Patologie Funbox 3


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 448
  • 831
  • 3

Patologie Funbox 3

- domyślnie włączony WPS!!!

- domyślnie włączone upnp

- NIE DA SIĘ ZMIENIĆ DNS? Czy Orange Bóg opuścił? A może chcecie mnie sobie profilować po ruchu DNS i zmuszacie żeby requesty szły przez DNS orange (na co nie wyraziłem zgody przy zawieraniu umowy a łatwo przeoczyć). Na szczęście ja sobie poradzę i użyję DoH a co zrobią zwykli użytkownicy? Skandal.

- przy średnim ustawieniu zapory mimo opisu funkcji blokuje działanie np. Signal Desktop

- brak trybu bridge

- panel logowania nieprzyjazny zapamiętywaniu hasła przez menedżery haseł (np. bitwarden)

Inne?
6 ODPOW. 6

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Patologie Funbox 3

Brak możliwości montażu zewnętrznych anten

Anonim

Nie dotyczy

Patologie Funbox 3

@gk2a6 

  • Jest trochę niedogodnie, ale bywa gorzej, mój dostawca netu nie udostępnia dostępu do konfiguracji routera, jakoś jednak sobie radzę, więc ci obeznani też sobie poradzą z FunBox 3.0, lub załatwia ONT, sugestie swoje w Pomyśle daj, to może Orange poprawi co nieco, moim zdaniem typowy użytkownik jest zadowolony z FunBox 3.0, zaawansowany czy wymagający użytkownik znajdzie rozwiązanie, nie będzie narzekać 🙂

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

Patologie Funbox 3

@gk2a6 
Funbox 3.0 to router dla przeciętnego Kowalskiego, który dostaje go za darmo w ramach umowy. Ma opcje i możliwości jakie ma, żeby klient nic nie zepsuł i żeby internet działał. 
Jak potrzebujesz bardziej zaawansowanego sprzętu to go kup i używaj. Proste. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 448
  • 831
  • 3

Patologie Funbox 3

@Sebastian1  gdyby był tryb bridge lub ONT dało by się dostać bez napinania się - wtedy bym się zgodził. Idź proszę robić OT gdzie indziej. Istnieją poważni konkurenci na rynku którzy nie mają z tym problemu.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 448
  • 831
  • 3

Patologie Funbox 3

@pablusno teraz to pojechałeś...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Patologie Funbox 3

Zewnętrzna antena dobra rzecz. Wtedy można by pokryć większy obszar :cathappy: