Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oplata za modem

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 9
  • 0

Oplata za modem

Też dostałem. Do końca nawet nie wiem na jakiej podstawie to jest wprowadzane. Mnie namówili do wypowiedzenia umowy. Światłowód już wisi. Miałem wziąć z Orange, ale jednak zdecyduję się na UPC 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Oplata za modem

Ja już się spotkałam z dodatkowymi opłatami dla umów na czas nieoznaczony. Mój internet zdrożał o 5 zł. Dostałam wcześnie obszerną wiadomość na ten temat z pouczeniem, że mam zrezygnować z umowy (serio?).  Coś słyszałam, że gdzieś tam się sprawą o UOKiK oparła. Jednak nawet po podwyżce pracę 40 zł więc jestem stanie ponieść ten dodatkowy wydatek.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Oplata za modem

@Anonim  z tym że wyższa opłata za umowę na czas nieoznaczony to jedno (istnieje od dość dawna), a opłata za modem to co innego (tego nigdy nie było).


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 145
  • 254
  • 2

Oplata za modem

Moim zdaniem jest dziwny pretekst wprowadzenia "opłaty za modem". Jeszcze zrozumiale może być to, że opłata jest naliczana wtedy gdy abonent nie posiada własnego sprzętu do uruchomienia usługi i musi korzystać ze sprzętu operatora. Zaś w przypadku ftth klient jest zmuszony do korzystania z ich autoryzowanych urządzeń i nie ma opcji wyboru.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

Oplata za modem

Juz 3 raz denerwują mnie w tym roku. 1. Poinformowali mnie, że zmieniają mi umowę na droższa bo moją obecną ofertę na Love posiada mniej niż 1 procent użytkowników. Wtf. 2. Chciałem zakończyć ubezpieczenie , które opłacam od 2 lat i się okazało że ubezpieczyciel nie ma mnie w bazie więc płaciłem za nic. Czekam miesiąc na odp. 3. Tera jakieś oplaty za sprzęt. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Oplata za modem

Czyli opłata za sprzęt oraz po podpisaniu umowy pilnowanie zniżki za zalogowanie do apki?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Oplata za modem

@ketrasaArtur  właśnie z tą opłatą za modem to ciężko coś więcej powiedzieć, oprócz wiadomości wstawionej przez @agat13 żadnych konkretów, a 23 maj coraz bliżej.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

Oplata za modem

Cytuje z czata "Wiem, rozumiem to. Wczoraj otrzymaliśmy informacje, że takie komunikaty będą wychodzić do klientów, ale wyjaśnienie ma być w ciągu najbliższych dni. Da mi Pan chwilkę, to postaram się dowiedzieć więcej."


Na końcu Pani siexdowiedziala , że 23vmaja być informacje a nie wejście oplaty, ale komunikat mówi co innego. 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Oplata za modem


@agat13napisał(-a)

Na MO dostałem radosną wiadomość.

agat13_0-1652786077203.png

Co sądzicie  o pomyśle?


tak sie prowadzi "politykę prokliencką"
słyszałem że orange obecnie nie opłaca się prowadzić działalności bo jest tak tanio 😅😅😅

obserwuje oferty innych operatorów na sieciach POPC i tak sie zastanawiam jak to jest że innym sie opłaca a orange nie

Anonim

Nie dotyczy

Oplata za modem

@PARANOJA piszesz o Ftth a jak zrozumiałam ten komunikat był dla posiadaczy neośki na miedzi.