Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oplata za modem

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52624
  • 601

Oplata za modem

Na MO dostałem radosną wiadomość.

agat13_0-1652786077203.png

Co sądzicie  o pomyśle?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Oplata za modem

Czyli podsumowując opłata za modem jak i dekoder w wysokości 3,99 zł za każdy ze sprzętów jest w przypadku nowych umów, przy przedłużeniu powyższych opłat można uniknąć jeśli nie wymieniasz urządzeń na nowe (pozostajesz z tym co masz). Tu link do cennika Cennik Internet/TV/Telefo internetowy (orange.pl) , poniżej oznaczyłem na czerwono najważniejsze w tym temacie (oczywiście cennik zawiera ceny standardowe, bez zniżek, po zniżkach ceny takie jak na stronie Najlepszy internet domowy - światłowód - FTTH | Orange PolskaTelewizja Orange - pakiety z internetem domowym | Orange Polska)

slav72_0-1654175334225.png

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

53 ODPOW. 53

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Oplata za modem

@agat13  to jakiś żart ??? 🤔, widzę że już na wszystkim chcą zarabiać 🤑, normalnie się 😡. Trochę to nie tak że chcą w ten sposób "pompować kasę" ze stałych abonentów, mam nadzieję że pójdą po rozum do głowy i stałym zrobią jakiś rabat do zera podczas przedłużania, a opłata będzie się tyczyć nowych umów (choć według mnie to "strzał w stopę" - nie tędy droga Orange).


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52624
  • 601

Oplata za modem

@slav72 absolutnie nie, screen autentyczny, dlatego się od razu dzielę informacją. Tym bardziej, że dotyczy to wszystkich i zostało oficjalnie mi przesłane.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Oplata za modem

@agat13  wchodziłem na swoje konto MO w apce i przez stronę, u mnie nie ma takiej wiadomości... może nie wysyłają w tym samym czasie do wszystkich 🤔


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52624
  • 601

Oplata za modem

@slav72 U mnie się pojawiła w Wiadomościach (dzwonek w lewym górnym rogu). Może to na razie się tyczy tych, którzy mają czas nieokreślony i podpadają pod przedłużenie umowy? Taka zachęta do podjęcia decyzji (płacisz i dalej masz bezterminową, czy przedłużasz, ale nie płacisz za dzierżawę modemu)

Ciekawe, czy wtedy można zrezygnować np z dzierżawy modemu FB2 na rzecz własnego??


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Oplata za modem

@agat13  no właśnie nie ma u mnie żadnego info, czy to wiadomość czy też wspomniany przez Ciebie "dzwonek w rogu". Mam nadzieję że przedłużanie umowy na czas określony będzie się wiązało z brakiem takiej opłaty, a co do sprzętu to raczej nie będzie można z niego zrezygnować jak wiesz jest przypisany do umowy i to raczej się nie zmieni.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Oplata za modem


@agat13napisał(-a)

Na MO dostałem radosną wiadomość.

agat13_0-1652786077203.png

Co sądzicie  o pomyśle?


@agat13  dziwi mnie to że skoro już 23 maja wprowadzają tą opłatę to dlaczego nie ma jeszcze informacji i wszystkich...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Oplata za modem

Jakaś cisza w tym temacie, czyżby nikt poza Tobą @agat13  nie dostał tej wiadomości 🤔, nie wierzę w to 😲 że tylko Ty dostałeś...


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52624
  • 601

Oplata za modem

@slav72  może żałoba po bezpłatnym używaniu panuje? Dostałem widać w promocji 🤣


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Oplata za modem

@agat13  tak mnie zastanawia jedna rzecz, bo co do dekoderów to jakieś tam zapiski w umowach na temat opłat były (tak sobie gdybam, nie miałem usługi z dekoderem od Orange), ale co do modemów to opłat nie było i jeśli zamierzają wprowadzić to powinny chyba być jakieś aneksy (i np. możliwość rezygnacji z usługi bez konsekwencji jeśli ktoś się nie zgadza).