Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ograniczenie zasięgu wi-fi

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Ograniczenie zasięgu wi-fi

@bruno  wszystko jest dostępne, ba małolat może bez wiedzy Hakerem zostać, ale trzeba mieć na to parcie, inna sprawa to że można konsekwencję wyciągnąć, jak monitorujesz sieć, gro zostawia ślady, można otworzyć sieć wi-fi > gościnną i uceglić fona gapowicza, jak ma zdjętą blokadę root 😉

Anonim

Nie dotyczy

Ograniczenie zasięgu wi-fi

@bruno  jeśli ukryjesz sieć to bez wpisania nazwy ssid > urządzenie jej nie zobaczy, czasem to powoduje problemy, ja mam sprzęty spięte lan kablem, tylko Laptop i telefony po wi-fi, ukryty ssid w tym wypadku nie robi problemów.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Ograniczenie zasięgu wi-fi

A tak można bez nazwy? Zaraz sprawdzę, czy u mnie da rady.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18400
  • 52623
  • 705

Ograniczenie zasięgu wi-fi

Każdy router ma możliwość wyłączenia rozgłaszania SSID. W Twoim routerze też powinna być ta opcja.

U mnie to wygląda tak:

ukryj_wifi.jpg


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Ograniczenie zasięgu wi-fi

Jest taka możliwość, ale irek miał chyba jeszcze na myśli w ogóle nietworzenia nazwy oprócz ukrycia , czy się mylę?

Anonim

Nie dotyczy

Ograniczenie zasięgu wi-fi


@brunonapisał(-a)

A tak można bez nazwy? Zaraz sprawdzę, czy u mnie da rady.


SSID musi być, najlepiej jakiś nietypowy... śmieszny_plant, inna opcja to jakiś z pobliska, jak ukryjesz ssid, to trudno będzie złamać hasło, ba ja często wyłączam router, wtedy tylko sąsiada z naprzeciwka działa, ten rozgłasza ssid > ja ukryty mam taki sam, sporo opcji jest, można utrudnić włam.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Ograniczenie zasięgu wi-fi

Ok na ten czas zrobione, pokombinuje jeszcze z przeniesieniem do innego pomieszczenia.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Ograniczenie zasięgu wi-fi

Trudno mi oznaczyć rozwiązanie bo bym musiał wszystkie odpowiedzi oznaczyć ,dzięki za podpowiedzi .pizdrawiam.

 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18400
  • 52623
  • 705

Ograniczenie zasięgu wi-fi

Wybierz jedno najbardziej interesujące i odpowiadające Tobie i po sprawie. Każdy zadowolony Emotikon: Mrugający

Czy podpowiedzi okazały się pomocne? Zadziało tak jak chciałeś?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Ograniczenie zasięgu wi-fi

Mam nokię 8 i z ukryciem ssid wynikł problem którego nie mogę przeskoczyć.Nokia nie chce się połączyć z siecią .tzn zapisuje sieć i tak wisi ale łączyć się nie łączy.Takiego problemu nie mam na Samsungu ,wpisuję hasło i od razu śmiga.