Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

ONT czy Funbox 6.0

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

ONT czy Funbox 6.0

@pirenejKiedy dekoder był podłączony po wifi każda przeszkoda miała znaczenie, TV akurat nie jest dobrym pomysłem jako przeszkoda, bo cały jest jednym wielkim ekranem dla wifi. Gdy jednak dekoder pracuje po kablu, to może stać za (jak słusznie zauważyliście, byle się nie gotował), a podczerwień działa jak fala odbita, więc i tam sięgnie. Spróbujcie nakierować pilota na przeciwległą ścianę niż stoi dekoder i i tak będzie działał ...sprawdzałem 🙂


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5473
  • 22036
  • 179

ONT czy Funbox 6.0

@pirenej: ja wymieniłem na ICU100 więc już nie sprawdzę, ale spodziewałbym się częstszej wymiany baterii w pilocie. Ale pomysł dobry. Ba, może nawet genialny.🙂

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2078
  • 7637
  • 30

ONT czy Funbox 6.0


@agat13napisał(-a)

Gdy jednak dekoder pracuje po kablu, to może stać za (jak słusznie zauważyliście, byle się nie gotował)


on tam nie stoi. Telewizor mam na ścianie, a IWU jest tam ot tak wetknięty. Sztywność kabla HDMI wystarcza temu maleństwu za kotwicę.

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

ONT czy Funbox 6.0

@pirenejI niech sobie "wtyka" na zdrowie...byle się nie spocił 🙂


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

ONT czy Funbox 6.0

Witam

 

W mojej miejscowości nexera buduje sieć swiatlowodową. Za kilka miesięcy będę mógł wybrać operatora.

Zastanawiam się nad orange zr względu na fanbox 6.

Mam router synology rt 2600 który obsługuje wifi ac.

Czy jest możliwość zamówienia modemu ont razem z funboxem 6 ponieważ nie wiem jeszcze ktory sprzet sprawdzi sie lepiej w moim domu ??

 

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

ONT czy Funbox 6.0

@Paweł797  przy składaniu zamówienia jasno okresl, że warunki techniczne w Twoim lokalu wymagają użycia ONT. Podczas umawiania wizyty monterów powtórz to wyraźnie, że chcesz, aby mieli przy sobie ONT. Jaki będą instalować, dogadają się z nimi na to, aby od razu założyli tak jak chcesz i dopisali do protokołu odbioru sprzętu. I tyle


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

ONT czy Funbox 6.0

@Paweł797  tak jak mówi kolega @agat13  dobre uzasadnienie potrzeby posiadania ONT i idzie go uzyskać, tym bardziej masz dużą szansę gdyż u Ciebie będzie nowa instalacja, podczas skladania zamówienia twardo stawiaj sprawę i wybieraj ONT + FunBox 6 (im nowszy sprzęt tym lepszy, a od przybytku wifi6 głowa nie boli 😉).


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2078
  • 7637
  • 30

ONT czy Funbox 6.0

@Paweł797tak jak mówi kolega @slaw i kolega @agat13 zgłoś potrzebę posiadania ONT i pilnuj tego na każdym etapie, za każdym razem przypominaj, najpierw handlowcom, później monterom, gdy się będą umawiać na instalację.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

ONT czy Funbox 6.0

Dziękuję za cenne wskazówki.

 

Pozdrawiam 🙂