Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niewykonana naprawa routera.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 1
  • 0

Niewykonana naprawa routera.

Mam podłączony komputer po kablu, a resztę urządzeń połączone są za pomocą WiFi. W sumie dobrym pomysłem jest właśnie sprawdzenie, czy router się rozłączy podczas pobierania przez inne urządzenia.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 1
  • 0

Niewykonana naprawa routera.

Niestety problem też występuje podczas pobierania przez WiFi.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 1
  • 0

Niewykonana naprawa routera.

Na telefonie było pobierane przez noc i połączenie było cały czas utrzymane.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Niewykonana naprawa routera.

To sugeruje wadę routera. A jak opisałeś wadę w reklamacji? może jeszcze raz warto zareklamować router ale lepiej opisać usterkę.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 1
  • 0

Niewykonana naprawa routera.

Cytuję "W trakcie pobieranie/wysyłania większej ilości danych zrywa połączenie, trzeba wyłączyć i włączyć aby działało poprawnie".


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2819
  • 7051
  • 183

Niewykonana naprawa routera.


emar4 napisał(-a):

Cytuję "W trakcie pobieranie/wysyłania większej ilości danych zrywa połączenie, trzeba wyłączyć i włączyć aby działało poprawnie".


Dopytam. Zrywa połączenie tylko na jednym urządzeniu, czy na wszystkich podłączonych do tego routera ?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 1
  • 0

Niewykonana naprawa routera.

Zrywa na wszystkich.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2819
  • 7051
  • 183

Niewykonana naprawa routera.


emar4 napisał(-a):
Zrywa na wszystkich.

Karta z routera w innym urządzeniu działa normalnie, a inne karty włożone do routera też powodują zrywanie połączenia ? Masz możliwość sprawdzenia w routerze SIM innego operatora lub np. starter z darmowym netem ?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 1
  • 0

Niewykonana naprawa routera.

Mam dwie karty red bull mobile i play. Na obydwóch zrywa połączenie na routerze, lecz gdy są w telefonie to działa normalnie. Jak na razie tak średnio mam możliwość sprawdzenia karty innego operatora bo potrzebowałbym około 5-10 GB transferu z racji że nie zawsze po takim samym czasie pobierania zrywa połączenie.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2819
  • 7051
  • 183

Niewykonana naprawa routera.


emar4 napisał(-a):
Mam dwie karty red bull mobile i play. Na obydwóch zrywa połączenie na routerze, lecz gdy są w telefonie to działa normalnie. Jak na razie tak średnio mam możliwość sprawdzenia karty innego operatora bo potrzebowałbym około 5-10 GB transferu z racji że nie zawsze po takim samym czasie pobierania zrywa połączenie.

Używasz 3G, LTE ? Próbowałeś wymusić tryb sieci na routerze, resetowałeś go do ustawień fabrycznych ?