Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie udało się uzyskać adresu ip


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 46
  • 15
  • 0

Nie udało się uzyskać adresu ip

Dzień dobry.. Pojawił się u mnie problem z urządzeniem funbox 2.0 . Mianowicie.. miałem zewnętrzne karty sieciowe ale uległy zniszczeniu.. więc postanowiłem zakupić kabel rj45 okej, kabel dotarł i niby wszystko ok , połączenie z internetem jest lecz po włączeniu przeglądarki działa tylko google i Facebook praktycznie, to samo miałem z telefonem a tam pomogło wpisanie IP i ustawienie dns, niestety tak medota nie pomaga w komputerze:/ jakieś sugestie?
36 ODPOW. 36

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nie udało się uzyskać adresu ip

z loginu neostrady usuń dopisek ipv6.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 46
  • 15
  • 0

Nie udało się uzyskać adresu ip

Wtedy nie łączy w ogóle z internetem na kompie

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nie udało się uzyskać adresu ip

Login masz w postaci xxxxxx@neostrada.pl ?

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 46
  • 15
  • 0

Nie udało się uzyskać adresu ip

Tak dokładnie taki mam, wifi dobrze śmiga u mnie po skonfigurowaniu na fonie, a u młodego na telefonie bez żadnego ustawiania też działa..

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nie udało się uzyskać adresu ip

A automatyczne pobieranie ip i dns nie rozwiązuje problemów?

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 46
  • 15
  • 0

Nie udało się uzyskać adresu ip

Automatyczne ustawione jest od razu w połączeniach sieci. Wpisywałem ipconfig renew ale nie chce nawet łączyć..

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nie udało się uzyskać adresu ip

A w menedżerze urządzeń karty sieciowe pracują poprawnie?
Anonim

Nie dotyczy

Nie udało się uzyskać adresu ip

Na początku Autor pisze o uszkodzeniu karty sieciowej, obstawiam wi-fi, może i ta od lan też uszkodzona, stąd te problemy, lub inna opcja brak sterowników, wypada dać rzuty z menadżera urządzeń, więcej szczegółów z karty połączenia do sieci, bo z tego co teraz to nic nie wynika, chyba że kto ma szklaną kulę i widzi wszystko.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 46
  • 15
  • 0

Nie udało się uzyskać adresu ip

Znaczy uszkodzone zostały te małe gówienka co wifi odbierały .. przy kablu normalnie diody się świecą i gdyby łan był uszkodzony to nie było by działającego google, Facebook, YouTube czy też aktualizacji win 7 . Z czego mam dać screen?