Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mój Livebox a dostęp do panelu i aplikacja Mój Funbox

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Mój Livebox a dostęp do panelu i aplikacja Mój Funbox

@j131 , wszystkiego po trochu złożyło się na takie akcje (tak sądzę z obserwacji) - Łącze do Windows i aplikacja Phone Link do połączeń mojego laptopa ze smartfonami, Livebox, i to, że nikt się nie przyzna, iż Flex jest konkurencyjny wobec usług abonamentowych. Przedtem miałem połowę problemów z głowy.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Mój Livebox a dostęp do panelu i aplikacja Mój Funbox


@bronzubnapisał(-a)

@j131 , wszystkiego po trochu złożyło się na takie akcje (tak sądzę z obserwacji) - Łącze do Windows i aplikacja Phone Link do połączeń mojego laptopa ze smartfonami, Livebox, i to, że nikt się nie przyzna, iż Flex jest konkurencyjny wobec usług abonamentowych. Przedtem miałem połowę problemów z głowy.


"A świstak siedzi i zawija je w te sreberka". Nie ma takiego zwierzęcia. Snujesz teorie spiskowe bez żadnych dowodów.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Mój Livebox a dostęp do panelu i aplikacja Mój Funbox

@j131 , świstak sobie żyje i ma się dobrze😀 Jak dla mnie, nagrywanie po kolei wszystkiego, co jest nie halo i komentowanie tego, jakie kolejne kroki będą poczynione, to nie moje bajka. Możesz sobie moje bajki włożyć...między bajki i dać świstakowi je zawijać w sreberka😀 Ale fajnie z Tobą prowadzi się konwersację. Przez przypadek, a nie poprzez ikonkę powiadomień trafiłem na Twoją odpowiedź😀