Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Logowanie do nieaktywnego Funbox 3.0

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 20
  • 0

Logowanie do nieaktywnego Funbox 3.0


@Wiktor,

jeśli uważasz, że powyższe wpisy okazały się w jakimś stopniu pomocne, to zachęcam do oznaczenia tego "naj" ;-). Dzięki temu o wiele większe grono użytkowników będzie miała okazję się z nim zapoznać 🙂


Odpowiedzi były pomocne(dałem łapki) ale żadne nie rozwiązuje problemu na który się natknąłem.

Byłbym szczęśliwy gdybym usłyszał takie rozwiązanie(może być przez PW)

 

zmyślone przykłady:

1. Naciśnij przycisk WPS i WiFi równocześnie przez 30 sekund, gdy zaczną wszystkie lampki mrugać na czerwono wyłącz i włącz FB3. Znajdziesz się w menu serwisowym gdzie można zmienić ustawienia niedostępne dla zwykłego użytkownika.

2. podłącz komputer z serwerem tftp do portu 3 i ustaw adress na 10.0.0.10. Użyj dołączonego oprogramowania żeby zamienić twój FB3 w domowy router.

 

To tylko przykłady. W zeszły weekend z pieniędzy na Dzień Dziecka kupiliśmy wypasiony router TP-Link.

Anonim

Nie dotyczy

Logowanie do nieaktywnego Funbox 3.0

Nie pisałem w temacie, bo jakiś dziwny był @AdamGDN , to co tam zawarłeś jakoś nie na Forum NO, letni domek to wiadomo własny router ze sklepu, kupujesz taki jaki potrzebujesz, masa tego w X-Kom czy na Allegro.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Logowanie do nieaktywnego Funbox 3.0

@AdamGDN  Nie ma solucji znanych.

Anonim

Nie dotyczy

Logowanie do nieaktywnego Funbox 3.0

@AdamGDNwypada dodać że ukryte funkcje FB 3.0 są zarządzane zdalnie, tryb serwisowy dostępny tylko u Operatora na Serwisie, tyle wiem, ba @BORAX  może coś więcej 😉


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Logowanie do nieaktywnego Funbox 3.0

@Anonim  Ja  więcej wiedzy nie dodam w temacie, podlinkuję natomiast filmik 🙂 

Anonim

Nie dotyczy

Logowanie do nieaktywnego Funbox 3.0

@BORAX  filmik widziałem, bardzo fajny, więcej taki prezentacji by się przydało 😉


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 20
  • 0

Logowanie do nieaktywnego Funbox 3.0


@Anonim

letni domek to wiadomo własny router ze sklepu, kupujesz taki jaki potrzebujesz, masa tego w X-Kom czy na Allegro.


Tak się utarło w naszej rodzinie że ciotki, wujkowie i znajomi znoszą nam przeróżny sprzęt który później rozbieramy z kuzynem na czynniki pierwsze. Mieliśmy kiedyś wolny weekend na wsi to się bawiliśmy z Funboxem.

Teraz nie ma takiej potrzeby bo mamy już wypasiony router TP-Link.

 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 20
  • 0

Logowanie do nieaktywnego Funbox 3.0

@BORAX

Bardzo fajny filmek i do tego edukacyjny!

Dowiedziałem się że Funbox 3.0 przychodzi do Polski w częściach do Ołtarzewa

 

Zwrot Detaliczny Orange

Ceva Logistics
ul. Południowa 2
05-850 Ołtarzew

 

płyta główna, obudowa, zasilacz, patchcord i karton. Później jest sprawdzany i wgrywane polskie oprogramowanie

Funbox 3.0 to nazwa marketingowa. Wewnętrznie to FB-SAGEM-V3-PL

Na stronie producenta widać podobny router.

https://www.sagemcom.com/broadband/broadband-solutions/fibre-gateways/fst-5656-gpon-gateway/


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Logowanie do nieaktywnego Funbox 3.0

@AdamGDN  Ja myślę, że CEVA zajmuje się obróbką/odświeżaniem Funboxów, które wracają od klientów po zakończeniu umowy, a partie fabryczne pochodzą jednak w całości z fabryki 🙂