Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Livebox 3.0 zdalny dostęp

Anonim

Nie dotyczy

Livebox 3.0 zdalny dostęp

Pamiętam, że kiedyś szarpałem się u klienta ze zdalnym dostępem i go nie było. Skoro to działa tylko przez jakiś czas to tak jakby w ogóle nie działało, ale przekierowanie działa poprawnie i to najważniejsze.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Livebox 3.0 zdalny dostęp

Znalazlem sposob "na około". Serwer VPN na routerze za modemem, łącze sie jako klient i mam dostęp do całej wewnatrznej sieci. Rozwiazanie ktore akurat u mnie sie dalo zastosowac bo mam ten router, ale jesli ktos korzysta tylko z modemu to ma problem.
Niemniej jednak i tak reklamacja bedzie bo dodatkowo co jakis czas wywala bramke VOIP i pomaga tylko restart routera a jest to uciazliwe bo klienci nie moga sie dodzwonic a ja musze sprawdzac czy telefony dzialaja 😞


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Livebox 3.0 zdalny dostęp

Witajcie.

Trochę czasu minęło - czy ktoś rozwiązał ten problem?

Po wymianie modemu na nowy Livebox3 nie mam dostępu zarówno do modemu jak i do urządzeń za modemem. Porty przekierowane są prawidłowo (80,443,554 i 8000), wyłączyłem firewall i nic nie przekierowuje.

Po wymianie modemu usunąłem z konta Hik-Connect rejestrator i chcę go dodać ponownie ale ciągle mówi że nie może się połączyć. Próbowałem z EZVIZ i też informacja że rejestrator nie podłączony do sieci.

 

Próbuje skonfigurować HIK-CONNECT i cały czas pokazuje że rejestrator nie podłączony.

 

Wchodząc w zakładkę DMZ otrzymuję komunikat że nie działa na IPV6 - może tutaj jest problem że modem obsługuje tylko IPV6 - ale gdzie się zmienia żeby IPV4 obsługiwał

Anonim

Nie dotyczy

Livebox 3.0 zdalny dostęp

@iwiwystarczy zapisać tak xxxxxxxxxx@neostrada.pl a masz xxxxxxxxxxx@neostrada.pl/ipv6


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Livebox 3.0 zdalny dostęp

Dziękuję, ale z kolei telewizja nie będzie działać, która działa na IPV6.

Ewentualnie jest jakiś sposób, żeby rejestrator HikVisiona działał na IPV6 za tym Liveboxem - dokładnie to HikConnect czy EZVIZ.

Przy robieniu przekierowania portów podpowiada tylko adresy z IPV4


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Livebox 3.0 zdalny dostęp

To taka przyklejka do zdalnego dostępu: Tv działa po IPv6? Zdalnego dostępu do modemu nie ma, a dostęp do rejestratora opisuje film Orange Experta https://www.youtube.com/watch?v=IxEkhxcvdKE