Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Livebox 2.0 - Aktualizacja oprogramowania (A.D. 2017)

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Livebox 2.0 - Aktualizacja oprogramowania (A.D. 2017)


frodo napisał(-a):

maker3 napisał(-a):

 


 

 

 

(a zresztą oni przecież i tak mają chyba bezpośredni dostęp do panelu administracyjnego, czyż nie?)

 

 


@frodo

Oczywiście, że Nie mają ty musisz wrazić Zgodę i podać wygenerowane hasło.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 71
  • 71
  • 0

Livebox 2.0 - Aktualizacja oprogramowania (A.D. 2017)

Czyli nie dyktują hasła do panelu administracyjnego przez telefon tylko każą samemu odczytać?

PS. Pamiętam, że miałem problemy z pierwszym podłączeniem się do rutera poprzez WiFi. Domyślne hasło WPA trzeba wpisać bez spacji (mimo że na obudowie jest napisane ze spacjami), dużymi literami.
Anonim

Nie dotyczy

Livebox 2.0 - Aktualizacja oprogramowania (A.D. 2017)

LOGIN I HASŁO wysyłane jest zazwyczaj smsem.
Anonim

Nie dotyczy

Livebox 2.0 - Aktualizacja oprogramowania (A.D. 2017)

@Anonim Też przez strone ale mi chodzi o zdalne zarzadzanie routerm przez infolinie http://www.orange.pl/kid,4004241979,id,4004242580,title,Jak-odzyskac-login-i-haslo-do-Neostrady,helparticle.html#pomoc_menu

Anonim

Nie dotyczy

Livebox 2.0 - Aktualizacja oprogramowania (A.D. 2017)

Oki @Anonim nie doczytałem 😜

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Livebox 2.0 - Aktualizacja oprogramowania (A.D. 2017)

Niestety po aktualizacji, prócz udogodnień pojawiły się też i błędy. nie wiem, czy to wina mojego liveboxa 2.0, czy nowego firmware, ale po zmianie hasła na "swoje" następnego dnia nie mogęsię zalogować do menu Liveboxa.

Działa wyłącznie reset urządzenia. Wtedy ustawiam swoje hasła i jest OK, ale tylko do dnia następnego. Później pomaga tylko załkowity reset liveboxa. i tak w kółko Macieju. Już mi nerwy puszczają. 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Livebox 2.0 - Aktualizacja oprogramowania (A.D. 2017)

Witam.

 

A kiedy mozna sie spodziewac poprawnie dzialajacego przekierowania portow oraz sprawnego UPNP?

 

Pozdrawiam