Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

LiveBox 2.0 do usługi Neostrady

ROZWIĄZANE

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

LiveBox 2.0 do usługi Neostrady

Witam,
przy zakupie Neostrady zaproponowano mi Liveboxa 2.0 (pisało na pudełku że jakaś nowsza wersja), który po dodatkowej opłacie miał być moją własnością. Od razu z niego zrezygnowałem bo mam router ADSL (Asus N12E_C1) ale w domy naszły mnie przemyślenia że może Livebox będzie miał lepsze anteny, a niebawem bede potrzebował . Niestety w salonie ani na infolinii nie dostałem takiej informacji. Ktoś z Was wie może jaką moc mają anteny w Liveboxie 2.0? Ewentualnie czy mogę takie routery połączyć ze sobą? (w tym temacie jeszcze jestem zielony).

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

LiveBox 2.0 do usługi Neostrady

@PEWUJak dobrze pamiętam to Livebox 2.0 moc anten 2/3db.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
Anonim

Nie dotyczy

LiveBox 2.0 do usługi Neostrady

@PEWUJak dobrze pamiętam to Livebox 2.0 moc anten 2/3db.


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150

LiveBox 2.0 do usługi Neostrady

@PEWU

jeszcze dopowiem do powyższego , że te LiveBoksy 2.0 (na własność - za jednorazową opłatą) pod względem hardware'u nie powinny się różnić od tych dzierżawionych. Co za tym idzie - pozwalają na podłączenie urządzeń (typu: laptop, smartfon) za pomocą wi-fi (typ: B, G, N).

 

Jeśli chodzi o drugie pytanie - to co do zasady: tak. Pisano już o tym gdzie indziej 🙂

 

▬▬▬

[edit] jeśli któraś z odpowiedzi okazała się dla Ciebie przydatna, to - śmiało! - oznacz ją :). Szczegóły poniżej:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.