Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konfiguracja bramki Cisco SPA112 pod neofon


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Konfiguracja bramki Cisco SPA112 pod neofon

Witam, od kilku dni próbuję uruchomić telefon VoIP na bramce Cisco SPA112 podłączonej do routera ASUS DSL-AC55U jednak pomimo wypróbowania wszystkich konfiguracji jakie znalazłem w internecie i pomocy od znajomego który takie bramki montuje nadal nie udało mi się zmusić tego sprzętu do działania z neofonem.
Jedyny postęp jaki udało mi się uzyskać to zmiana z "not registered" na "registration failed".
Potrzebuję pomysłów co może być nie tak, może ktoś miał ten sam problem i wie jak go rozwiązać.

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja bramki Cisco SPA112 pod neofon

Trudny temat, sporo tego na elektroda.pl i w google, jeśli router masz ustawiony poprawnie, to może to coś wniesie do tematu. Jeszcze tu coś jest.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Konfiguracja bramki Cisco SPA112 pod neofon

Dzięki za odpowiedź, muszę jeszcze raz sprawdzić wszystkie sposoby z elektrody i innych stron... Teraz zauważyłem, że po resecie hasła dostałem inne hasło w SMS i inne na eMailu. Hasło z SMS (którego cały czas używałem aby się zalogować) nie zadziałało w aplikacji VoIP na telefon a to z eMaila już tak, wygląda na to, że cały czas używałem błędnego hasła które dostałem od orange. Jak to w ogóle możliwe.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Konfiguracja bramki Cisco SPA112 pod neofon

Bramka się zarejestrowała, można dzwonić z tego telefonu ale po 20 sekundach się rozłącza, połączenia przychodzące na ten telefon nie dochodzą. Przekierowanie portów w routerze ustawione, opcje dotyczące SIP wyłączane włączane w różnych konfiguracjach i nadal to samo, bramka była resetowana i ustawiona ponownie zgodnie z podpowiedziami na elektrodzie. Kończą mi się pomysły, jakie jeszcze opcje mogą blokować połączenia?

Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja bramki Cisco SPA112 pod neofon

Registration Expiration masz na 60, jak nie to zmień, nie mam dostępu do urządzenia i usługi, trzeba parametry zmieniać i testować, musi to zadziałać.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Konfiguracja bramki Cisco SPA112 pod neofon

jak zmienię registration expiration na 60 to cały czas przy wybieraniu mumeru z bramki jest sygnał zajętości a połączenia przychodzące są odrzucane

Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja bramki Cisco SPA112 pod neofon

Ustaw na 30, sporo ustawień jest w sieci, testy do czegoś doprowadzą, nie zniechęcaj się 😉

Bywa że router jest sprawcą tych problemów co masz, podstawić inny router jak masz możliwość.