Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konfiguracja Interwał żądań Echo

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja Interwał żądań Echo

Witam Proszę o pomoc mam taką opcję jak Interwał żądań Echo na TP Link VR2100 ta opcja wspomaga zasypianie i wybudzanie łącza internetowego widełki są od 0-120 było wpisane 30 oryginalnie Moje pytanie brzmi co to jest za opcja i do czego ona służy jak ją skonfigurować? Ponieważ mam problem z zasypianiem i wybudzaniem łącza...

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja Interwał żądań Echo

Przesiadłem się na FunBox-a 2.0 Deko lepiej ale nie najlepiej.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Konfiguracja Interwał żądań Echo

@Anonim przeczytaj lub wrzuc to w google tlumacza i dowiesz sie o co chodzi https://forums.thinkbroadband.com/dslrouter/4281264-tp-link-td-w8968-pppoe-disconnects-dling-large-files-fixed.html

Ogolnie chodzi o to ze jesli to wlaczysz router testuje siec. Koles pisze ze mial problemy przy pobieraniu duzych plikow bo router kilkakrotnie zrywal polaczenie. Ustawienie czasu na 0 (wylaczenie tego Interwalu zadan) poprawilo czas reakcji na testy. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Konfiguracja Interwał żądań Echo

Tą funkcja sprawdza ci, czy masz połączenie z internetem, wysyła zapytania do internetu i oczekuje odpowiedzi. Coś jak testowanie ICMP. 

A jaki problem masz, jak on wygląda dokładnie? I co masz za internet, ADSL/VDSL?

 

A co do wartości, przejrzałem trochę w necie i na wielu stronach zalecając ustawić wartość z 30 na 5 lub całkowicie wyłączyć, czyli 0.

Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja Interwał żądań Echo

Mam VDSL-a Dałem na 0 zobaczymy jaki będzie efekt ponieważ po wyłączeniu czy to łącza tzw. Na żądanie czy Wi-Fi to pojawiały się błędy z nocy czy z dłuższego czasu A nie mam pojęcia jak to ustawić bo googlowałem i za bardzo nic nie odszukałem jeżeli będą błędy będę googlował i przetłumaczył z ang. tekst i się wczytywał o co to chodzi z tym Interwałem Widocznie jakaś ciekawa i ważniejsza opcja...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Konfiguracja Interwał żądań Echo

@Anonim w tym tekscie co go wyzej dalem koles tez mial problemy i po ustawieniu na zero sie poprawilo. Zobacz jak bedzie  u Ciebie i daj znac😉

Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja Interwał żądań Echo

Przesyłam PrintScrn w załączniku...

 

2021-07-08.png

Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja Interwał żądań Echo

Witam zrobiłem fabrykę spinaczem i wywaliło 20 oryginalnie jest 30 Interwał żądań Echo A teraz nic nie gmerałem zrobię na 0 zobaczymy co będzie...Jeżeli to nie pomoże wymiana kabla LAN od IPTV Orange 

Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja Interwał żądań Echo

Teraz nie dawno robiłem restart około 80 błędów nie mogę sobię rady dać... W załączniku przesyłam dziennik...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Konfiguracja Interwał żądań Echo

Czy oprócz wspomnianych błędów, co jest czymś normalnym w usłudze xDSL, obserwujesz jeszcze jakieś niedogodności? Rozłączenia internetu, zanik synchronizacji? Bo nie rozumiem problemu. Do 100-150 błędów na dobę nie jest niczym nadzwyczajnym przy VDSLu. Linię masz krótką, spiętą prawie na full prędkość 

Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja Interwał żądań Echo

Przesiadłem się na FunBox-a 2.0 Deko lepiej ale nie najlepiej.