Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Klient poczty e-mail + orange funbox 2.0

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 15
  • 0

Klient poczty e-mail + orange funbox 2.0


@Anonimnapisał(-a)

@cinexdnapisał(-a)

@Piotrekk85napisał(-a)
A może antywirus, zapora coś blokuje?

Mam tu zainstalowanego Avasta, próbowałem na wyłączonym... Ale to nie wyjaśnia dlaczego na wifi działa a na kablu nie ... nie chcę odłączać kabla na czas pracy - musi być logiczne wyjaśnienie...


Avast nie jest dobrą ochroną, nadgorliwy jest, blokuje czasem porty, jak umiesz to sprawdż, może on blokuje ruch poczty, ESET Smart Security co mam wyświetla w ustawieniach blokady, można to modyfikować, dlaczego po wi-fi poczta działa, po lan nie, to dobre pytanie, częściej po wi-fi są problemy z komunikacją i internetem, Windows 10 na pewno nic nie blokuje ci.


Irku, zapraszam do Żywca, stawiam piwo 😉 Odinstalowałem Avasta - działa ... aż nie wiem jak zareagować 😄

Anonim

Nie dotyczy

Klient poczty e-mail + orange funbox 2.0

@cinexd  tak przeczuwałem że Avast winny, ja testuję wszystkie antywirusy, więc znam ich zachowania 😉

Tak na marginesie do Żywca nie mam tak daleko, kto wie może kiedyś tam będę, to piwko sobie wypijemy 😉


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 15
  • 0

Klient poczty e-mail + orange funbox 2.0


@Anonimnapisał(-a)

@cinexd  tak przeczuwałem że Avast winny, ja testuję wszystkie antywirusy, więc znam ich zachowania 😉

Tak na marginesie do Żywca nie mam tak daleko, kto wie może kiedyś tam będę, to piwko sobie wypijemy 😉


No tak właśnie przeczuwałem - widzę avatar z ESET`u ? 😉 

Zapraszam ! 🙂 

Anonim

Nie dotyczy

Klient poczty e-mail + orange funbox 2.0

Ten obrazek z Avatra to nie ESET, ja lubię SF, nie dawno jeszcze byłem fanem Nortona, ale co aktualizacja to jakieś bugi Norton Security miał, porzuciłem go więc, ESET ma fajną opcję > pokazuje sieć lokalną, czego brakuje w Windows 10 @cinexd 😉


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 15
  • 0

Klient poczty e-mail + orange funbox 2.0

Za chwilę odinstaluję całego Avasta i zainstaluję ESET, zobaczymy czy poczta będzie działac normalnie 🙂 W razie czego, mogę się do Ciebie zwrócić o pomoc ? 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Klient poczty e-mail + orange funbox 2.0

@cinexd pisz w temacie śmiało 😉

Po to jest Forum NO by pomagać sobie, oczywiście w miarę możliwości zdalnych 😉

Anonim

Nie dotyczy

Klient poczty e-mail + orange funbox 2.0

Jak tam nowy antywirus ESET się sprawuje 😉

Trochę inny od mojego Avatara, ten robocik z loga ESET ;)