Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kamera Xiaomi Imilab Mi Home Camera 360° (CMSXJ16A)


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Kamera Xiaomi Imilab Mi Home Camera 360° (CMSXJ16A)

Dzień dobry, 

Może ktoś będzie potrafił pomóc?

Kupiłem powyższą kamerkę z polskiego sklepu na X, do pomocy w doglądaniu dziecka. Niestety nie potrafię podpiąć pod Funbox'a 3.0. Konfiguracja zatrzymuje się na etapie wyboru routera wifi ( czyli FB  3.0, sieć 2,4ghz) z komunikatem "connection time out". 

W ruterze zmieniałem: stopień zapory z wyższego na niższy, wymuszenie IPv4, prosty SSID i nic! wciąż "Connection time out"

Ponad to, sprawdziłem kamerę u kolegi (inny router, inna sieć) - wszystko śmiga!

W domu dodatkowo uruchomiłem sieć z własnego smartfona ( Router Wi-fi) - wszystko śmiga.

Wychodzi na to, że Funbox nie może dogadać się z kamerą? 

Zadzwoniłem na infolinię Orange. Dla nich router działa jak należy (dostarcza internet? Dostarcza...) Polecono mi niniejsze forum fachowców. Próbuję, może się uda

Pozdrawiam i proszę o pomoc.

3 ODPOW. 3

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Kamera Xiaomi Imilab Mi Home Camera 360° (CMSXJ16A)

@OliwerSprawdź na jakim SSID się łączysz, a jaki odmawia zestawienia połączenia. Może u siebie masz znak niedozwolony (z poziomu kamery)? Czy kamera widzi wifi z modemu? Czy u Siebie masz rozdzielone sieci? A jakie były tam gdzie się łączyła? Sprawdź szyfrowanie (WPA2/PSK) przez analogię na obu modemach


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Kamera Xiaomi Imilab Mi Home Camera 360° (CMSXJ16A)

Czy nie jest czasem tak że w funboxie muszą być otwarte porty które są odpowiedzialne za dostęp do monitoringu ?, a w tym celu należy skontaktować się z Orange żeby zdalnie otworzył porty i po otwarciu później postępować zgodnie z filmikiem https://www.youtube.com/watch?v=IxEkhxcvdKE , taka moja sugestia 🤔


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Kamera Xiaomi Imilab Mi Home Camera 360° (CMSXJ16A)

@Oliwer  i jak udało się coś zdziałać w temacie ?