Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak wymienić Funbox3 na Funbox6 dla istniejącego klienta Orange?

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 11
  • 0

Jak wymienić Funbox3 na Funbox6 dla istniejącego klienta Orange?

Starałem się znaleźć odpowiedź na to pytanie i “podobno nie można” - podobno, bo najpierw uzyskałem na infolinii numer zgłoszenia, a następnie po wybraniu się do salonu Orange uzyskałem informacje, że “tylko dla nowych klientów”. Jest mi przykro, bo sądziłem, że Orange także zależy na zadowoleniu istniejącego klienta, który dzięki przejściu z FunBox3 na FunBox6 może uprościć infrastrukturę domową (upraszczając temat - mocniejsze Wi-Fi).

 

I pytanie: czy ktoś jednak zna odpowiedź na pytanie zadane w temacie?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Jak wymienić Funbox3 na Funbox6 dla istniejącego klienta Orange?

@MMariuszM  możesz wymienić FB 3.0 na FB 6 w dwóch przypadkach jeżeli przedłużasz umowę i podnosisz prędkość lub gdy w trakcje trwania umowy podnosisz prędkość łącza. Obydwa przypadki tyczą się prędkości 600 Mb i 1 Gb.

Edit. 

np. z 300 Mb na 600Mb lub z 600 Mb na 1 Gb

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Jak wymienić Funbox3 na Funbox6 dla istniejącego klienta Orange?

@MMariuszM  możesz wymienić FB 3.0 na FB 6 w dwóch przypadkach jeżeli przedłużasz umowę i podnosisz prędkość lub gdy w trakcje trwania umowy podnosisz prędkość łącza. Obydwa przypadki tyczą się prędkości 600 Mb i 1 Gb.

Edit. 

np. z 300 Mb na 600Mb lub z 600 Mb na 1 Gb

Anonim

Nie dotyczy

Jak wymienić Funbox3 na Funbox6 dla istniejącego klienta Orange?

@MMariuszM  będzie za jakiś czas, opcja płatnej wymiany FunBox 3.0 na FunBox 6, wtedy każdy chętny, będzie mógł wymianę zrobić 😎


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Jak wymienić Funbox3 na Funbox6 dla istniejącego klienta Orange?

Jak napisał @slav72  aneksuj umowę do wyższej prędkości, a dostaniesz z automatu Funbox 6, zazwyczaj różnica w abonamencie to 10 zł mc.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 11
  • 0

Jak wymienić Funbox3 na Funbox6 dla istniejącego klienta Orange?

Dzieki za odpowiedz - niestety mam już 1Gb ...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Jak wymienić Funbox3 na Funbox6 dla istniejącego klienta Orange?

@MMariuszM  niestety w Twoim przypadku pozostaje czekać do możliwości przedłużenia umowy lub na wdrożenie opcji płatnej wymiany.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Jak wymienić Funbox3 na Funbox6 dla istniejącego klienta Orange?

Jak wspomniał @Anonim , będzie możliwość wymiany dla wszystkich chętnych,ale nie ma podanej daty. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 11
  • 0

Jak wymienić Funbox3 na Funbox6 dla istniejącego klienta Orange?

@slav72, @Anonim , @Arti_Kn_Pl i @Ron - dziekuję za wskazówki i odpowiedzi. Cierpliwość moim sprzymierzeńcem ...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Jak wymienić Funbox3 na Funbox6 dla istniejącego klienta Orange?

@MMariuszM staramy się udzielać trafnych odpowiedzi i pomagać w miarę możliwości i wiedzy. Tak jak napisałeś pozostaje cierpliwie czekać, być może w nie długim czasie uda Ci się załatwić sprawę.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 56
  • 0

Jak wymienić Funbox3 na Funbox6 dla istniejącego klienta Orange?

 Dobry wieczór 

A mi się udało wymienić funboxa 3.0 na funboxa 6. Mimo że umowę podpisywałem w maju zeszłego roku i nie mam możliwości technicznych by zmienić szybkość z 600 na 1 GB. To po drugiej stronie od Orange był konkretny doradca i po rozmowie z nim dzisiaj właśnie kurier przywiózł mi nowego funboxa. Nadmienię że mam pełny pakiet tv. Także jest wszystko do załatwienia. Pozdrawiam