Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak wyłączyć standard Wifi6 w paśmie 2.4 GHz

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13250
  • 54362
  • 637

Jak wyłączyć standart Wifi6 w paśmie 2.4 GHz

@kerik  ciekawe tylko na ile  samo zdjęcie wifi6 pomogło, a na ile rozdzielenie sieci, zapomnienie starych ustawień i sparowanie urządzeń ( drukarki, która już wcześniej zadziałała na wifi6  po rozdzieleniu czestotliwosci) od nowa z nowymi sieciami?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2100
  • 11821
  • 54

Jak wyłączyć standard Wifi6 w paśmie 2.4Ghz GHz

  • @agat13 ciekawe to jest rozwiązanie tematu 😆

Powinno pokazywać jak wyłączyć Wi-Fi 6 na 2,4Ghz 😎


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29465
  • 270

Jak wyłączyć standart Wifi6 w paśmie 2.4 GHz

@kerik  nie rozumiem 🤔, przecież wszystko Ci objaśniłem na pierwszej stronie wątku łącznie ze zrzutami co i jak zrobić...ech trudna sprawa...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18628
  • 53344
  • 721

Jak wyłączyć standard Wifi6 w paśmie 2.4Ghz GHz

Też tak uważam, tym bardziej, że naprodukowaliście się przez dzisiejszy dzień.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5432
  • 17884
  • 186

Jak wyłączyć standard Wifi6 w paśmie 2.4Ghz GHz

Ale przynajmniej autor tematu podziękował wszystkim zaangażowanym w pomoc.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 67
  • 305
  • 1

Jak wyłączyć standard Wifi6 w paśmie 2.4Ghz GHz

slav72 zgadzam się z tobą że w pierwszym wątku pisałeś o wyłączeniu WIFI  6 ale ja się bałem za dużo zmieniać żeby coś nie poknocić w ustawieniach i że mógłbym stracić w ogóle łączność . Ja nie jestem biegły w grzebaniu w urządzeniach ponieważ jestem samoukiem . Przeprszam że cię nie posłuchałem i nie bardzo wiedziałem gdzie to można wyłączyć , pokazałeś tylko jak rozłączyć pasma . Ważne że w końcu się udało połączyć z siecią Orange. Przez to że cię nie psuchałem to męczyłem się kilkanaście godzin ja sam i ze mną kilku innych. Pozdrawiam kerik


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 67
  • 305
  • 1

Jak wyłączyć standard Wifi6 w paśmie 2.4Ghz GHz

UWAGA !!!!  Po rozdzieleniu dwóch pasm i nadaniu im innych nazw 2,4GHz  i 5 GHz nie mozna wyłączyć  obu pasm - Wfi 6 bo nie będzie sygnału TV  , ja załączyłem Wfi 6 przy paśmie 5 GHz i odbiór TV wrócił . 

 

Ważne dla ustawiających Wfi


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13250
  • 54362
  • 637

Jak wyłączyć standard Wifi6 w paśmie 2.4Ghz GHz

@kerik Tak nie powinno być.. Prawdopodobnie trzeba spiąć po zmianach ponownie dekoder i modem...Nastąpiły zmiany w parametrach wifi, więc i dekoder musi otrzymać te zmiany


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 67
  • 305
  • 1

Jak wyłączyć standard Wifi6 w paśmie 2.4Ghz GHz

agat13 ale ja to zrobić ? u mnie dekoder i ruter połączone są na sztywno , resetowałem router i dekoder ale obrazu TV nie było przy wyłączonym Wifi 6 , obraz wrócił po zaółączeniu Wifi 6


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13250
  • 54362
  • 637

Jak wyłączyć standard Wifi6 w paśmie 2.4Ghz GHz

@kerik Po jakiejkolwiek zmianie w ustawieniach wifi na modemie trzeba połączyć urządzenia ze sobą od nowa naciskając na obu WPS. 

Jeśli "na sztywno" oznacza kablem eth, to wifi czy 5 czy 6 nie ma znaczenia, bo cała transmisja idzie po kablu.