Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak się dostać do swojego modemu/routera z zewnątrz Sagecom F@st 2704


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Jak się dostać do swojego modemu/routera z zewnątrz Sagecom F@st 2704

Proszę o pomoc...

 

Chciałem się dostać do swojego modemu/routera Sagecom F@st 2704 z zewnąrz, aby kontrolować pewne rzeczy, bo dość często się zdarza, że wyjeżdżam na parę i nie ma możliwości chociażby naprawy, sprawdzenia dlaczego nie ma dziecko internetu.

 

Rozumiem, że jest taka możliwość, ale moja wiedza, co do sieci jest bardzo ograniczona i chciałbym poprowadzenia od A do Z w tym temacie. Nie interesują mnie informację typu - szukaj, to już było itd. 🙂

 

Dzięki z góry.

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Jak się dostać do swojego modemu/routera z zewnątrz Sagecom F@st 2704

@G77 Zobacz to https://www.youtube.com/watch?v=paMosCRfHy0 A jak chcesz się dostać do routera jak nie działa internet ?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Jak się dostać do swojego modemu/routera z zewnątrz Sagecom F@st 2704

...tu bardziej bym stawiał w "..", że ma internetu 🙂

Chodzi o również inne rzeczy, sprawy do kontroli poza moją nieobecnością.

 

Temat programu jest mi znany, ale niestety do tego jest potrzebne odpalenie komputera i podania hasła z programu do łączenia, a jest to już za duże ograniczenie w działaniu.

 

 

 

Wolałbym robić to przez wypuszczenie portów/portu na świat... nikt nie ma jakiegoś sensownego rozwiązania? 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak się dostać do swojego modemu/routera z zewnątrz Sagecom F@st 2704

Trzeba pracę podzielić na etapy:
1) zdalny dostęp do routera za pomocą dyndns (neostrada ma zmienne ip)
2) zdalny dostęp bezpośrednio na urządzenie - to może być to co proponował @Anonim, zdalny pulpit, itp itd
3) nie wiem na ile narzędzie do kontroli jest potrzebne, ale punkty 1-2 bystry 7latek potrafi obejść, trzeba wtedy fizycznie zepsuć opcję resetu routera do ustawień fabrycznych lub zakupić inny sprzęt czy inne opcje

Nie wiem czy ktoś poda Ci instrukcję za darmo, bo wymaga wiele pracy jej sporządzenie.
Anonim

Nie dotyczy

Jak się dostać do swojego modemu/routera z zewnątrz Sagecom F@st 2704

Bez dyndns-a to niema co nawet podchodzić do tematu.