Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet od ponad miesiąca stał się bardzo wolny i niestabilny oraz posiadam wysoku ping ....


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Internet od ponad miesiąca stał się bardzo wolny i niestabilny oraz posiadam wysoku ping ....

Witam od ponad misiąca mój internet stacjonarny stał się bardzo wolny oraz jeszcze bardziej niestabliny nie wspominając już o wysokim pingu ... Router to F@ST2704, proszę o pomoc

Dodam jeszcze internet "chodzi" normalnie po ok. 22 tak do 8-9 rano

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Internet od ponad miesiąca stał się bardzo wolny i niestabilny oraz posiadam wysoku ping ....

Czasem pomaga wyczyszczenie historii przeglądanych stron w przeglądarkach, jeśli to nie pomoże to można spróbować zrobić reset ustawień modemu, a jeśłi w/w zabiegi nie pomogą to proponuje kontakt z BOK. Jeszcze jedno pytanie - łączysz się po wifi czy po kablu?? Drugie pytanie - gdzie mieszkasz - domek, czy duże osiedle??


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Internet od ponad miesiąca stał się bardzo wolny i niestabilny oraz posiadam wysoku ping ....

Łącze się RJ45, mieszkam na wsi (wydaje mi się że nie jest zadupiem bo leży na głównej 😛 ), restart robiłem już kilkakrotnie i zmieniałem DNS-y na tp ale to również nie pomogło

PS: Więc będe musiał się skontaktować z nimi.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 108
  • 2

Internet od ponad miesiąca stał się bardzo wolny i niestabilny oraz posiadam wysoku ping ....

Pablo kontakt z BOK? Niezbyt skuteczne rozwiązanie. Reklamacja zresztą też nie. 😛

Anonim

Nie dotyczy

Internet od ponad miesiąca stał się bardzo wolny i niestabilny oraz posiadam wysoku ping ....

Czemu nie kontakt z BOK jeśli wszystkie możliwe "zabiegi" nie pomagają??? Niech w systemie sprawdzą o co comone?? Ja innej możliwości pomocy już nie widzę 🙂 😜