Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Huawei E5577Cs-321 Airbox 2 plus

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Huawei E5577Cs-321 Airbox 2 plus

Witam! 

Jestem posiadaczem modemu Huawei E5577Cs-321 Airbox 2 plus, który zapewnia mi internet bezprzewodowy Orange. Mam taki problem, że sieć w paśmie 2.4 GHz mi nie odpowiada wiec dowiedziałem się jak zmienić pasmo na 5 GHz lecz wtedy internet działa tylko mi, gdyż reszta rodziny posiada starsze urządzenia, które nie obsługują pasma 5GHz. 

Wtedy zobaczyłem na youtube film od Orange https://www.youtube.com/watch?v=lw8tIGRnSQw&t=26s  ,który dał mi nadzieje na rozdzielenie pasma i korzystanie samodzielnie z pasma 5 GHz. Jednak w opcjach airbox nawet po dodaniu dodatkowej sieci gościa i dodania identyfikatora SSID ustawienia wyboru pasma są chyba jedne do dwóch sieci. Tutaj rodzi się problem i moje zapytanie. Czy w tym modemie mogę w jednym czasie posiadać te obydwie sieci w dwóch różnych pasmach 2.4 GHz i 5 GHz? Czy może dla tego modemu to jest niemożliwe? Czekam i z góry dziękuję za odpowiedź ^^

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Huawei E5577Cs-321 Airbox 2 plus

@Parciwal dla tego modelu nie da się ustawić dwóch zakresów WiFi. Ten router umożliwia tylko 2,4 G lub 5 G, razem niestety nie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Huawei E5577Cs-321 Airbox 2 plus

@Parciwal dla tego modelu nie da się ustawić dwóch zakresów WiFi. Ten router umożliwia tylko 2,4 G lub 5 G, razem niestety nie.