Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Huawei B315s-22 - jak skonfigurować drukarkę na USB


Pracuję w Orange
  • 111
  • 156
  • 3

Huawei B315s-22 - jak skonfigurować drukarkę na USB


@Baczeknapisał(-a)

@bwlodar - niestety nic z tego. Różne kombinacje, różne adresy - efekt ciągle taki sam. Brak działania.

 

@Anonim - nie robiłem tego i nie widzę powodu aby to robić. Poza tym musiałbym potem znowu uruchamiać wszystko na kilku komputerach.


restarcik drukarki i routera i sprawdź. Jak nie zatrybi daj znać - pomyślę o tym popołudniu i napiszę.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Huawei B315s-22 - jak skonfigurować drukarkę na USB

@Anonim Przekierowuje mnie do strony, na której mogę pobrać sterowniki, więc nie wiem o co chodzi.. Podaj dokładniejszy link.

 

@bwlodar już sprawdzam

Anonim

Nie dotyczy

Huawei B315s-22 - jak skonfigurować drukarkę na USB


@Baczeknapisał(-a)

@Anonim Przekierowuje mnie do strony, na której mogę pobrać sterowniki, więc nie wiem o co chodzi.. Podaj dokładniejszy link.

 


@BaczekPodałem Ci dwa linki http://support.brother.com/g/s/id/htmldoc/mfc/cv_dcpl2500d/pol/manual/index.html#GUID-CA1B455A-8562-4895-9EFA-DA68D42D5665_563


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Huawei B315s-22 - jak skonfigurować drukarkę na USB

Tu sporo osób dobrze napisało i film tez ok ale  jak nie zrobisz punktów 1 i 1a poniżej to nic nie zadziała.

 

1) Po pierwsze router do udostępniania drukarki wykorzystuję protokół samba 1.0

To jest stara wersja trzeba ją włączyć w windowsie

instrukcja dla windows 10 -

wejdź do : ustawienia-aplikacje 

kliknij w prawym górnym rogu programy i fukcje 

z prawej strony kliknij włącz  lub wyłącz funkcję programu windows

zaznacz: Obsługa obsługiwania plików SMB 1.0/CIFS

 

1a) Wąłcz udostępnianie plików i drukarek w Windowsie

Panel sterowania\Sieć i Internet\Centrum sieci i udostępniania\Zaawansowane ustawienia udostępniania

i wyklikaj co trzeba

 

2) aby drukarka była widoczna pod Windowsem udostępnij jakiś udział na routerze (włóż w usb routera chwilowo jakiegoś pendriva zamiast drukarki)

Dalej kliknij na mój komputer prawym mapuj dysk sieciowy

//192.168.8.1/ i tu już powinno się podpowiada

podaj usera i hasło jakie ustawiles na routerze i zaznacz ptaszek zapamiętaj 

wcześniej na routerze nie zapomnij dodać jakiegoś użytkownika do serwera samba i go włączyć

 

 

3) teraz możesz już wyjąć pendriva i zainstalować drukarkę sieciowa jak koledzy pisali powinna działać