Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Gniazdo ONT


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Gniazdo ONT

@gregorio990jeśli jest możliwość dojścia bezpośrednio światłem do lokalu to ont nie będzie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 53
  • 97
  • 3

Gniazdo ONT

Mnie akurat instalator pytał czy będę chciał w pszyszłości podłączyć własny router i mówił że może zostawić ont w związku z tym, ale stwierdziłem że zbyteczny wydatek i co najwyżej jak zajdzie taka potrzeba to podłącze drugi router jako klient ap. Wiec zdaje się że instalator przy instalacji to ustala.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

Gniazdo ONT

 

@gregorio990jeśli jest możliwość dojścia bezpośrednio światłem do lokalu to ont nie będzie

 

czyli komuna nadal pełną gębą


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Gniazdo ONT

@robink Dzięki za podzielenie się opinią.

 

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego 🙂


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

Gniazdo ONT

Bardzo merytoryczna odpowiedź Mężczyzna: LOL Tylko na to Orange stać?

Człowiek chce wykupić usługę i prosi o modyfikację polegającą na odzielnym ONT (pewnie ma zamiar korzystać z własnego sprzętu), ale nie zadufane w swojej "wielkości" Orange ma  TYLKO JEDNA propozycje NIE DO ODRZUCENIA. Bierz to co dajemy, albo spadaj.

Tylko pogratulowac podejscia do ludzi.

I jeszcze ta ironia. ("Pozdrawiam i wszystkiego dobrego" ):smileylol:


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Gniazdo ONT

A u konkurencji masz wybór?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

Gniazdo ONT

A u konkurencji masz wybór?

 

Czyli mamy "wolny rynek i konkurencję" jak w hasle: Możesz otrzymać samochód w każdym kolorze, pod warunkiem, że będzie to czarny 

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Gniazdo ONT

Nie, ale tam gdzie jest Orange są też inni operatorzy oferujący BSA czy LLU z inną opcją i zwykle innym sprzętem (choć często to funbox w innym kolorze opakowania). Nie jesteś zmuszony być w Orange.

Tego za komuny nie miałeś. Wierzę na opowieściach rodziców i dziadków bom za młody co widać po nicku.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

Gniazdo ONT

konkurencja i wolny rynek... ha ha

 

1.netia: Dopasowaliśmy oferty dla adresu:xxxxx
W Twoim regionie nie oferujemy jeszcze internetu stacjonarnego
2. wectra:
internet stacjonarny tylko z tv
3. Orange: wiadomo
4. Jakiś lokalny wynalazek na radio

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Gniazdo ONT

Jeśli masz ADSL z prędkością min 10 mega na umowie (nie w rzeczywistości), VDSL lub światło w orange na obszarze regulowanym, to możesz wziąć BSA lub LLU w Netii czy Plusie, Telestradzie, VoiceNet, TMobile (choć rzadko na miedzi) - takich firm jest koło 200...

Oferty nie znajdziesz na www. Musisz zadzwonić na infolinię w dzień roboczy lub przejść się do lokalnego salonu i powiedzieć, że jesteś zainteresowany BSA (czyt. be-es-aa) lub LLU (czyt. el-el-uu) na sieci Orange. Czasem wymaga to obicia się z numerem ale takie oferty są.