Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Gdzie sie znajduje ta stacja BTS?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 6
  • 0

Gdzie sie znajduje ta stacja BTS?

 

Witam, moge prosic o logalizacje tej stacji chcę założyć antene dla poprawy zasiegu ale, jedyne co usłyszałem od konsultanta po podaniu LongCid to "zaczekaj" "jeszcze chwilke" po czym po 15min sie rozlaczyl nic nie mowiac 🙂 Screenshot_20190604-232503.jpg

 

14 ODPOW. 14

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 6
  • 0

Gdzie sie znajduje ta stacja BTS?

Dodam jeszcze że, ta stacja raz mi łapie raz nie i nie mam na to wpływu muszę się bawić pasmami by mi złapało, dlatego też chcę się nakierować w jej strone bo mam tylko modem huawei b618

Anonim

Nie dotyczy

Gdzie sie znajduje ta stacja BTS?

To znalazłem
1.png


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 6
  • 0

Gdzie sie znajduje ta stacja BTS?

po lini prostej wychodzi jakoś 9km więc, w sumie nie jestem pewien bo, mam stację 2km bliżej w tym samym kierunku to mam -115dBm


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Gdzie sie znajduje ta stacja BTS?

@Mateoorange  Proponuję sprawdzić Twoją lokalizację na http://beta.btsearch.pl. Pamiętaj, że zoom musi być na 11 i więcej. Z lewej strony możesz zaznaczyć UKE.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 6
  • 0

Gdzie sie znajduje ta stacja BTS?

zrobiłem tak jak napisałeś ale, dalej nie ma tutaj stacji Orange bliżej niz z żagania... jestem z miejscowości : Wilkowisko  może ja czegoś nie dostrzegam? Łapie mi 4 kreski LTE+ z prawie 8-10km? 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Gdzie sie znajduje ta stacja BTS?

@Mateoorange  Jeżeli są dobre warunki środowiskowe, to czemu nie. Masz dosyć dokładny odczyt parametrów, nie lepiej wziąć telefon na dach i kręcić anteną ?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 6
  • 0

Gdzie sie znajduje ta stacja BTS?

nie mam anteny, do samego Żagania są lasy... do tego babka z Orange mówiła mi że jest nie możliwe że, mam na takim odludziu zasięg, do tego miejscowość obok ludzie ze wsi nie chcą się zgodzić na stacje BTS w mojej okolicy...


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 20
  • 0

Gdzie sie znajduje ta stacja BTS?

@Mateoorange

 

Jeżeli mieszkasz w domku to masz sporo możliwości żeby poprawić zasięg.

 

1. Wynieś modem jak najwyżej, na piętro albo strych i pokręć modemem żeby złapać jak najsilniejszy sygnał. Następnie WiFi można puścić przez repeater albo skrętką z portu Ethernet.

2. Wymień obecny modem na model z wejściem na antene LTE. Najtańszą kierunkową antene Yagi LTE można już kupić na Allegro za 19 PLN. Antena musi mieć odpowiedni zysk żeby zniwelować straty na kablu, jeżeli jest długi.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 6
  • 0

Gdzie sie znajduje ta stacja BTS?

Mam modem o wartosci rynkowej 1000zl  antena za 19zl nie bedzie raczej dobrym wyborem   https://www.x-kom.pl/p/381766-router-huawei-b618s-1300mbps-a-b-g-n-ac-3g-4g-lte-600mbps-lan.html dokładnie ten