Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Galimatias i Nieścisłości przy wymianie dekoderów


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Galimatias i Nieścisłości przy wymianie dekoderów

Mój tata założył na początku umowy światłowód i tv, z dwoma dekoderami, A teraz z nową umową chciał wymienić tylko w moim pokoju dekoder na 4k, w orange mu powiedzieli że spoko ale z głównego dekodera ma oddać twardy dysk nie wiem czemu..? Problem taki że jak wyjmie twardy dysk to telewizja mu nie działa, i musi dopłacić 100zł aby mu dali na nowo twardy dysk... Totalnie nie rozumiem tego zakręcenia, Miała być darmowa wymiana jednego z dekoderów potem kazali oddać dysk, z dekodera który nie był wymieniany, i aby znowu mieć dysk ma płacić. Ktoś mi to wyjaśni czemu? 😄

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Galimatias i Nieścisłości przy wymianie dekoderów

A wcześniej dysk był wydany to głównego dekodera czy tego w multiroom? Niektóre scenariusze niestety tego mogą wymagać.

Dysk nie powinien wpływać na działanie tv. To i wtedy w procesie technicznym należałoby i ten dekoder wymienić.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Galimatias i Nieścisłości przy wymianie dekoderów

tylko do głównego chyba, ja nie potrzebowałem,  nie wiem czy nie lepiej by było jakby tatko od razu wymienił swój tez, a teraz musi jeździć i dopłacać..


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Galimatias i Nieścisłości przy wymianie dekoderów

A jaki dekoder ma Twój tata?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Galimatias i Nieścisłości przy wymianie dekoderów

ten poprzedni na karte czyli Sagem


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Galimatias i Nieścisłości przy wymianie dekoderów

A dysk był sprzedany czy wydzierżawiony?

Wydaje mi się, że pracownik obsługujący Ciebie robi niedźwiedzią przysługę. Standardowo wymiana dekodera w trakcie lojalki to koszt 129 zł. Ktoś Wam obiecał za darmo ale pewnie wymianę blokuje dysk w ewidencji sprzętów. Do samej telewizji nie jest wymagany dysk więc albo to kwestia błędnej konfiguracji albo usterka dekodera. W razie czego zostaje składanie reklamacji.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Galimatias i Nieścisłości przy wymianie dekoderów

no nie w trakcie tylko przedłużenie i za to miało być darmowe:) i nie wymienia przecież głównego tylko mój:) i twardy dysk, nic nie blokuje bo wszystko działa dobrze , tylko tato im zawozi bo kazali, a bez niego mu nie działa, więc tak czy siak musi płacić 😛


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Galimatias i Nieścisłości przy wymianie dekoderów

To trzeba reklamować jak jest coś nie tak.